Španělské Mušky

Spoustu Rad Na Získání Své Ideální Svatební

Svatba je jedním z největších dnů v životě každého muže nebo ženu. Muži a ženy, připravte se zavázat, že strávil celý svůj život s jejich významný jiný. Důležitý den jako je svatba může být těžké plánovat, ale tipy v tomto článku vám pomůže.

Pochopit, že všichni, kteří tě podporují a pomáhají s vaší svatební dělají to z lásky, jak byste měli ukázat jim, respektovat a ocenit to, co dělají pro vás. Nenechte se stal “bridezilla”, protože to může odcizit mnoho lidí a dát klapky na dny, vedoucí až k vaší svatbě.

Přizpůsobte vaši svatbu včetně unikátní prvky, které vyjadřují podstatu a zájmy vy a váš nový manžel. Vyberte téma, které představuje čas, který jste strávili s sebou.

Nemusíte utratit spoustu peněz, mít velkou svatbu. Mnoho kostelů a církevních staveb nominální poplatek, nebo bez poplatku vůbec. Pokud se budete držet váš seznam hostů malé, a vyhnout se čas na jídlo svatbu, můžete vytáhnout z velkolepé akce na velmi malý rozpočet.

Pokud máte v plánu na které mají značkové šaty nebo šaty pro družičky, zvažte nákup nimi jako jejich svatební party dárek. Mnoho družičky najít to drahé a zdanění jejich příjmů platit pro takové extravagantní oblečení, které bude nosit jen jednou. Pokud se rozhodnete mít takový drahý produkt, ujistěte se, že nechcete dát tlak na ně, aby za to zaplatit.

Vyhněte se hladovění se dostat do vašeho šaty. Jako každý sportovec vám řekne, že příliš mnoho hubnutí příliš rychle, může mít za následek, že na omdlení a dehydrataci. Mdloby je zřetelnou možností, a nechcete, aby se to stalo na vás! Místo toho, vybrat šaty, které má korzet zpět, který může být přijata dovnitř a ven podle potřeby na velký den.

Nemusíte mít bílé nebo slonová kost svatební šaty, pokud nechcete, tak okořenit svůj svatební den s nějakou barvou! Můžete si vybrat pastelové barvy, které zvýrazní vaše vlasy nebo oči, nebo výbuchy světlé barvy, jako je červené zvýraznění detailů na šatech.

Na den svatby, poslat smsku, aby vaše ženich nebo nevěsta říct jim, že je máte rádi, a oni jsou nejdůležitější osoby ve vašem životě. To jim pomůže cítit jistotu, že oni dělají správná rozhodnutí a pomůže zmírnit jejich stres.

Přinést pár fold-up byty s vámi na svatbu, takže si můžete taneční noc pryč, aniž by ničit nohy. Nejhorší věc, mít na své líbánky je bolavé nohy, takže se o ně postarat! Knihu sami pro pedikúru těsně před odjezdem na výlet a patří voskování, aby ujistěte se, že budete vypadat super sexy v bikinách!

Vintage nebo starožitný místo nastavení jsou perfektním doplňkem k retro nebo období-inspiroval zkušební večeři nebo recepci, ale oni jsou také velmi drahé. Místo toho tráví dny snaží vypátrat kompletní sada, zvažte soukromý pronájem společnosti, které za skromnou sumu, pronajmout celý prostírání, příbory a servírovací nádobí.

Ujistěte se, že víte přesně, kolik lidí bude na vaší svatbě. Potřebujete vědět, kolik míst je potřeba, a kolik jídla musí být poskytnuty. Když jste rozeslal svatební pozvánky, ujistěte se, že říkat lidem, aby vás kontaktovat a dáme vám vědět, jestli přijdou, nebo ne.

Spíše než rozbít bank na tyčící svatební dort, rozhodnout se pro více úrovní dekadentní, sladké koláčky nebo mini-koláče. Chutnají skvěle, jsou snadno k jídlu a jsou cenově dostupné. Hosté mohou dokonce vzít košíček domů.

Při práci v místnosti, na svatební hostinu, měli byste se držet váš nový manžel. Vy dva spolu měli být mísí s všechny vaše hosty, ukazovat jednotu, která vás bude prostřednictvím svého dlouhý vztah. Zavést váš partner do někoho, koho nezná, a on by se měl vrátit laskavost.

Jak již bylo řečeno, že svatba je jedním z největších dnů v životě nikomu. Lidi zavázat, že spolu stráví život na jejich svatební den. Plánování svatby může někdy být těžké, ale pokud si tipy v článku, pak plánování vaší svatby může být jednodušší.