Spatna Erekce

Profesionální Poradenství, Aby se Stal Nejlepším Majitel Kočky

Kočky patří mezi nejoblíbenější domácí zvířata na světě. Dělají skvělé společníky a vyžadují mnohem méně práce, než vlastnit psa. Nicméně, to je důležité si uvědomit, že tam máte ještě několik povinností se postarat, když máte vlastní kočku. Níže uvedený článek vám ukáže, jaké ty povinnosti jsou.

Ujistěte se, že váš mazlíček kočka spayed nebo kastrovaný když je šest měsíců starý. A spayed nebo kastrovaný kočka je více vyhovující, mazlíček, protože je klidnější, tišší a více pravděpodobné, aby zůstali doma. Kastrovaný samec kočky nemají sprej moči označit jejich území. To je určitě plus, když jde o kočku vlastnictví.

Zkontrolujte, zda vaše kočka pro klíšťata a blechy každý týden. Pokud je vaše kočka má blechy, tam je dobrá šance, že budete také mít blechy ve vaší domácnosti. Možná budete potřebovat nějaké bleší bomby nebo předpoklad-řízení spreje, spolu s léčení kočka, jak se zbavit problému. Pokud nevíte, jaké produkty použít pro kontrolu klíšťat a blech, poraďte se se svým veterinářem pro některé bezpečné možnosti.

Vyhněte se kontaktu s očima, aby spřátelit se s kočkou. Někdy zajímalo, proč kočky se zdají být vypracovány na člověka, který má rád kočky? Odpověď spočívá v kočičí řeči těla. Kočky, hledí je “hrubý”, a může být považováno za výzvu. Hledá dál, ukazuje, že budete respektovat jejich prostor a nejsou hrozbou. Takže příště hledáte setkat nový kočičí kamarád, podívej se pryč a nechat jim přístup.

I když líčil v bezpočtu filmů a karikatury, mléko není nejlepší zdroj výživy pro vaši kočku. Jakmile kočky rostly, nepotřebují mléko jako běžnou součást jejich stravy. Mléko může způsobit žaludeční potíže a nadýmání. Místo toho, aby vaše kočka mléko, vždy čerstvé, čisté vody, k dispozici je místo.

Udržet vaše kočka zdravá a non-vybíravý zavedením pestré stravy. Vždy koupit několik různých značek potravin a otáčet je. Tímto způsobem, vaše kočka bude použit k pokusu a přijímání nových chutí. Pokud jedno jídlo značky jde z podnikání, budete mít vždy spoustu jiné přijatelné možnosti nabídnout.

Krmit své kočky pořádné jídlo. Pamatujte si, že kočky musí jíst maso. Jen dát své kočky, kočka jíst. Nekrmte jim, nebo nechat je jíst psí žrádlo. Kočky a psi mají různé nutriční potřeby, a některé ze složek v pes potravin by mohly poškodit vaše kočka. Krmení vaše kočka krmivo pro jídlo může také vést k podvýživě, mezi jinými problémy.

Vytvořit svůj vlastní uzavřené bedničky z velké tote box s víkem. Použijte kávu si můžete víko jako vzor snížit dveře v jedné straně tote. Umístěte kávu si můžete víko poměrně vysoko na straně tote. Stopové kolem něj s fixou. Vystřihněte kruh s ručními nůžkami nebo řezačkou. Přidat vrhu. Dát na víku.

Pokud vaše kočka má tendenci být asociální a úzkosti s firmou, zkuste dávat to catnip hračka, pár hodin předtím, než firma přijde. Mnoho koček stala velmi jemná, když je vystavena catnip. I když vaše kočka nechce stýkat po catnip expozice, to bude pravděpodobně šťastnější a méně nervózní.

Nesnažte se koupat kotě, které je méně než čtyři týdny. To není velmi snadné pro mladé kotě regulovat teplotu svého těla. To může mít za následek kotě dostává chlad. Aby se na bezpečné straně, měli byste se dočkat, mezi 12 a 16 týdnů po narození koupat poprvé.

Pokud máte kotě, velmi důležitou součástí zvyšování něj je, aby si ho socializovaná. To znamená, ujistěte se, že je pohodlný v mnoha situacích. Mezi ně patří: manipulace s lidmi, péče a péče o nehty, návštěvy veterináře, a dalších sociálních situacích. Čas na to udělat, je mezi deseti a dvanácti týdnech věku.

Liší se vaše kočka dietu, jen trošičku, aby nemohli být vybíraví. Krmení kočka stejné jídlo znovu a znovu, oni si zvyknou, že konkrétní jídlo. Hodně štěstí, aby to zkusit něco nového!

Jak již bylo zmíněno na začátku tohoto článku, vlastnit kočku může být nádherný zážitek. Nicméně, to bude vyžadovat nějakou práci na vaší straně. Ujistěte se, a používat informace poskytnuté v tomto článku, tak, že jsou při správné péči o vaši kočku. Pokud tak učiníte, bude zajistit, že vaše kočka žije dlouhý a šťastný život.