Svetr Na Penis

překvapivě Jednoduchých Tipů Na Péči o Váš Čokl

Psi mohou být velké nebo malé. Mohou být chlupatý nebo odvážná. Mohou být černé, bílé, hnědé, červené, nebo šedé, nebo dokonce směsi. Mohou to být šťastný, nebo smutný, a které jsou často padá na ramena. Pokud chcete šťastný, zdravý pes, přečtěte si o to zjistit, jak se to dělá.

Buďte opatrní s vaším psem kolem Vánoc, mnoho nebezpečí číhají těsně pod slavnostní atmosféru. Například, elektrické akordy jsou obvykle rozházené během prázdnin, a psi často žvýkat na ně, vytváří elektrické nebezpečí. Psi mohou být v pokušení jíst ozdoby na stromeček. Oni mohou také být v pokušení tím, stromu, vody, které mohou být toxické.

Váš pes má zuby jako ty, tak to dává smysl, že on potřebuje řádnou péči o chrup. Investovat do psí zubní kartáček a čistit zuby často. Jednoduše umožňuje veterináři, udělat to na jeho pravidelné prohlídky nestačí. Můžete si také zakoupit dárky, které jsou speciálně určeny k pomoci s vašeho domácího mazlíčka zuby.

Když máte psa, ujistěte se, že dát mu dostatek vody. Voda by měla být k dispozici, aby váš pes za všech okolností na den, a to zejména v létě. Položil misku s vodou někam, kde nikdo zakopnout, jinak budete čištění podlahy celý den!

Někteří lidé si myslí, že je nutné, aby vana psa často. Pravdou je, že pokud váš pes dostane do něčeho se dostat špinavé, jen je třeba koupala jednou za dva až čtyři měsíce. Koupání častěji mohl zbavit své kůži olejů, které potřebují pro zdravou srst a kůži.

Váš pes drápy musí být upraven. Pokud začnou curling pod, váš pes může zažít spoustu bolesti. Můžete použít obchodě koupil clippers zkrátit sami. Pokud se necítíte pohodlně dělat to na vlastní pěst, pak si můžete najmout čeledín, aby to pro trochu peněz.

Buďte opatrní, kolem Vánoc se psem v domácnosti; to je nejrušnější období roku v 24/7 zvířecí kliniky! Věci, jako je zavěšení a stromky představují nebezpečí pro vašeho psa, jak by mohly zamotat nebo kousat jejich cestu dolů do syrové dráty. Nejkrásnější Vánoční rostliny jsou také nebezpečné pro zdraví psa, takže vzít extra péči během prázdnin.

Pamatujte si, že psi jsou tvorové ze zvyku a nic začnete s ním bude v budoucnu očekávat. Pokud si nejste zájem o něj spí s tebou, nenech ho to udělat jen na příležitost. Také, pokud se vám ho nechci žebrat u stolu, nikdy nabídnout mu sousto jídla. Bude se učit a přijímat věci, pokud jsou v souladu.

Pokud jste v pořádku s vaším psem hrát s boty a další věci kolem vašeho domu, koupit mu nějaké hračky. Bude si s věcí vlastní, a to zejména, pokud jsou interaktivní, jako pull-hračky můžete použít společně. Také mu koupit věci, které může použít, aby se obsadit sám sebe a zůstat z problémů!

Udržet váš pes v komfortní bydlení. Měli by být schopni k odpočinku z podlahy a mimo průvan. Školení bedna, je to dobrá volba nebo jakékoliv kryté přístřeškem venku. Zkuste umístit pelíšek uvnitř má teplou deku nebo polštář uvnitř. Umýt psa ložní prádlo často.

Když se počasí dostane teplejší, začít kontrolovat vaše štěně pro klíšťata a blechy denně. Použijte typ bleší hřeben, jak se zbavit blech vidíte. Existují i jiné produkty, možná budete chtít zvážit použití, jak se zbavit blech a klíšťat. Mluvit se svým veterinářem o tyto produkty a další možnosti.

Je-li váš pes zahrnující vše, co v domě s jeho zbavuje srst, vezměte papírový ručník. Lehce navlhčete ji vodou a vetřete ho po zádech ve směru srst růst. Rozpuštěné vlasy by měla přijít off snadno na papírový ručník a váš pes bude milovat pozornost!

Pokud váš pes dělá nepořádek v domě nebo žvýká, když jste pryč, zvažte, přepravka školení. Přepravka školení zahrnuje poskytování vašeho domácího mazlíčka s vhodnou velikosti bednu,zůstat v zatímco jste pryč z domu. To může udržet vašeho domácího mazlíčka, a věci v bezpečí. Jen ujistěte se, že nikdy ho opustit v bedně po velmi dlouhý době.

Zvažte štěně školení tříd pro vaše malé mazlíčky. Štěňata jsou ochota učit se a třídy se skvělou atmosférou nechat je tak učinit. Třídy jsou také často levnější než individuální lekce. To bude učit vaše štěně základní behaviorální dovednosti a povolit dva z vás čas lepení.

To je velmi důležité pro vás sledovat všechny potraviny váš pes žere. Když pes je štěně, může jíst kalorií naplněné potraviny, protože je rostoucí. Jak váš pes stárne, jeho kalorický příjem by měl být snížen, aby se zabránilo obezity.

Máte pocit, zdůraznil, nebo co? Psů bylo prokázáno, že pomáhají snižovat krevní tlak a pomůže vám cítit se v klidu. Lidé, kteří vlastní psy často žijí déle než ti, kteří nemají. Psi mohou také přinést vám štěstí a pohodlí, pokud jste trpí nemoci.

Bez ohledu na druh psa máte, a zda nebo ne jste majitel nováček nebo profík, radu jste si přečetli tady by měl být schopen, aby vám pomohl ven. Když budete mít čas se učit, jak se máte dnes, opravdu se snažíme, aby váš pes šťastný jako je to možné. Skvělá práce!