Turbo Max Blue Cena

Důležité Kroky S výcvikem Vašeho Psa Strategie

Většinu času, dokonce i neposlušný pes může být řádně vyškoleni. Řádně vycvičených psů jsou zdravé a šťastné členy rodiny. Soustružení váš pes se do takového psa nemusí být složitý proces, pokud jste ochotni investovat čas a dodržovat několik jednoduchých kroků.

Je-li váš pes nemocný nebo zraněný, netrestejte ho za to něco mimo kontrolu. Pokud zvrací v domě, které je obvykle považováno za špatné akce, ale v případě nemoci nemusí být schopen to ovládat. Místo toho vzít svého domácího mazlíčka k veterináři, jestli nebo co je špatně.

Pomocí bednu, když nejste doma může být velmi efektivní, zejména pro mladé štěně. Klec udržuje vaše štěně bezpečné a bezpečné, a také chrání váš domov od žvýkání a koupelna nehod. Vaše štěně může naučit cítit pohodlně a chráněny v jeho bedně doma, když jste pryč.

Výcvik psa není něco, co je snadné dělat správně, což znamená, že byste měli udělat svůj domácí úkol. Učení, jak trénovat vašeho psa, je téměř stejně důležité jako učení o psí chování a jak oni se ovlivňují v balení. Vědět, co váš pes očekává od vůdce smečky dělá trénink zvířat mnohem jednodušší.

Při výcviku svého psa, aby se určité příkazy, nemontuj se do zdvořilosti a jiné další slova. Dát příkaz slovo ostře a sám. Váš pes nechápe slova jako “prosím”, a vyhrál t být naštvaný na vašem chování. Udržování příkazy sám a jasné, je to jednodušší pro vašeho psa, aby pochopili a poslouchat.

Chcete začít svůj výcvik psů, jak brzy jak je to možné, ale ne příliš brzy. Chcete počkat, dokud pes je nejméně 49 dnů předtím, než začnete se snaží, aby je trénovat. Ale po tom, budete chtít začít rychle tak, že váš pes může naučit, zatímco on je stále přizpůsobení k jeho prostředí, a nemusíte se vrátit chování, které je již naučili.

Pokud máte problémy s výcvik psů, pak byste se měli podívat na váš trénink rutinní. Psi jsou mnohem náchylnější k učení, pokud máte pevnou rutinu. Vše, co musíte udělat, je opakovat příkazy, které je chcete učit opakovaně a nakonec budou ji vyzvednout. Takže si s psa, který je mnohem jednodušší, aby si.

Dejte svému psovi spoustu pozitivní posilování. Disciplína není jen o trest za špatné chování. Měli byste ujistěte se, že odměnit dobré chování, se spoustou lásky a chvály. To bude zajistit, že váš pes chápe, když se to dělá správnou věc, a to pomůže rozvíjet důvěru ve své trenéry.

Naučit vašeho psa, jak chodit na vodítku, měli byste začít tím, že se váš pes zvyklý na vodítko v mladém věku. Procházka kolem vašem dvoře nebo na zahradě se svým psem na vodítku na prvním místě. Odměňte svého psa, pokud to nebude tahat na vodítku. Použijte příkaz např. “pojď” a zatahání na vodítku ve stejnou dobu. Váš pes by měl rychle pochopit, že chcete, aby vás následovat.

Jídlo je jedním z nejlepších pozitivní posílení nástrojů k dispozici, aby majitel psa tréninkového procesu. Krmení psa poté, co se choval přijatelně je silné poselství, že každý pes bude rozumět. Samozřejmě, že psi by neměli být hladoví! Ale příponu čas krmení se úspěch bude motivovat psa, aby tvrději pracovat, aby žít až do svého majitele očekávání.

Při výcviku svého psa, vyhnout se dlouhé školení o výcvik vašeho psa v několika menších sezení, rozložených po celý den. Tím, že rozptyl vašeho tréninku v různých časech v průběhu dne, kdy se váš pes naučí poslouchat kdykoli a kdekoli se nacházíte.

Je váš pes neustále štěká? Nadměrné štěkání může být často spojené s příliš málo cvičení – zkuste zvýšit vaše procházky nebo běží o třicet až šedesát minut každý den, a budete pravděpodobně všimnete obrovské snížení štěkání téměř okamžitě. Dát svého psa dostatek vhodné věci na žvýkání může také udělat velký rozdíl.

Pamatujte si, že jste na starosti, když jste chůzi svého psa. Pamatujte si, že jsi pán, ne on. Proto, ujistěte se, že používáte krátké vodítko a pevnou výcvikový obojek. Vždy jít dopředu, a projít branami první, takže si zůstat v kontrole. Mějte na paměti, že vy jste ten, kdo je lídrem ve vztahu.

Jak tento článek ukázala, můžete efektivně trénovat vašeho psa. Ujistěte se, aby vlak svého psa, ukázat, že hodně lásky a péče, a pamatujte, že jeho nebo její štěstí je důležité. Zahrnuje myšlenky zde bude vést, aby vás vlastnit domácího mazlíčka, který vás bude vždy být hrdý.