Tvary Penisu

Zkusil Akupunkturu? Přečtěte Si Tento První!

Akupunktura je starověké Čínské umění, které zahrnuje stimulaci bodů v těle, s použitím jehly. Zajímá vás, jak to funguje nebo co to může udělat pro vaše zdraví? Čtěte dál v tomto článku a dozvíte se více o tento holistický přístup k léčení řady chorob a onemocnění.

Pokud jste nervózní o akupunktuře, a vy si nejste jisti, jestli je to pro vás to pravé, nebojte se klást otázky. Věřte tomu nebo ne, jeden z nejčastějších dotazů je, zda je či není akupunkturista postupy bezbolestné styl léčby. Vaše obavy mohou být zmírněna, když uslyšíte některé z odpovědí.

Ujistěte se, že jíst lehké občerstvení několik hodin předtím, než akupunkturní sezení. Pokud nechcete jíst, budete pravděpodobně muset dostat na zvracení nebo závratě. Nicméně, jíst velké jídlo příliš blízko, aby vaše relace může také způsobit tyto účinky. Asi jednu hodinu před zasedáním, jíst misku obilovin nebo šálek ovoce.

Pokud byste chtěli získat více z vašich akupunkturních sezení, spusťte čištění. Dobrý očistit uvolní vaše tělo toxinů, což znamená, že akupunktura bude více efektivní. Během této doby, můžete také chtít, aby detox od látek, jako je alkohol. Zeptejte se svého akupunkturistu, aby doporučit nějaký dobrý detoxikační dietu.

Bez ohledu na to, co se chystáte akupunktura pro, nečekejte, že vidět výsledky hned. Mnozí pacienti akupunktury jednoduše přestat chodit na sezení, protože jejich problémy nejsou vyřešeny hned. To trvá nejméně několik sezení akupunktury získat výsledky, které hledáte.

Při pohledu na akupunkturní profesionální léčit své bolesti, bolesti a onemocnění, ujistěte se, zeptejte se, zda jsou národně certifikovány. I když to není zárukou, že vaše relace jsou perfektní a bezbolestné, to zaručí, že specialista vás navštíví má hodně formální vzdělání a je oprávněn k výkonu služby. Měli byste vidět certifikáty na zdi.

Ujistěte se, že jste si odpočinout před a po akupunkturní léčby. Akupunkturní léčba bude účinnější, pokud jsou uvolněné, a váš akupunkturista může dělat svou práci jednodušší. Plně ocenit hodnotu ze zkušenosti, užívat si a odpočívat!

Ujistěte se, že praxe dobré hygieny na den akupunktura jmenování. Pokud jste se zúčastnit schůzky, bez náležitého očištění kůže, tam je šance, že můžete dostat infekci, když jsou vloženy jehly. Sprcha v blízkosti vašeho jmenování čas, jak si můžete snížit toto riziko.

Kontaktujte svého poskytovatele pojištění, než hledá akupunkturní léčby. Některé plány budou pokrývat většinu nebo všechny náklady na tuto léčbu, ale možná budeš potřebovat doporučení od vašeho praktického lékaře první. Udělejte si čas, aby si zavolat do své pojišťovny první, takže nejste odešel s překvapením účty po ošetření je obdržel.

Takže teď, že máte více komplexní přehled týkající se tohoto přístupu tradiční Čínské medicíny, možná, že existuje způsob, že akupunktura může být použit na pomoc vás nebo někoho blízkého. Stejně jako jakýkoli lékařský zákrok je důležité udělat svůj domácí úkol první. Nicméně, mějte otevřenou mysl, aby non-Západní přístupy k léčení, může být překvapen, co to může udělat pro vás.