Vakuové Pumpy Na Penis

Jak Se Vypořádat S Nečekanou Diagnózou Rakoviny

Rakovina je stav, který způsobuje, že buňky v lidském těle rostou abnormálně. Když se tyto abnormální růst buněk, které tvoří nádory, které mohou narušit funkci orgánů, což někdy vede k fatální výsledky. Rakovina může být zastaven a tipy v následujícím článku vám může dát nějaké tipy, jak předejít rakovině, nebo vyrovnat se s této obávané nemoci, pokud jste byl diagnostikován s ním.

Když bojuje s rakovinou, je důležité, aby obklopit se lidmi, kteří se upřímně poslouchat vaše názory a pocity bez rozsudku. Jsou dny, kdy budeš naštvaný, frustrovaný nebo smutný, a musíte být schopni vyjádřit tyto pocity otevřeně a upřímně, když je to potřeba.

Jakmile obdržíte své diagnóze rakoviny, dozvědět se vše o své formě onemocnění a průběh léčby, jak můžete. Zapište si otázky, než navštívit lékaře a zeptat se ho. Dokonce si můžete přinést přítele nebo člena rodiny, spolu s vámi, aby pomohla zajistit, že jste si vzpomenout, co bylo řečeno.

Pokud někdo víte, že má smluvně rakoviny, nejlepší věc, kterou můžete udělat, je poslouchat to člověk chce a potřebuje. Snaží-li vložit se do jejich života tím, že platnost může selhat a způsobit tato osoba odmítnout, a léčení tohoto člověka jinak může mít devastující účinek. Naslouchat jejich potřebám.

Deprese ovlivňuje vaši mysl a tělo, a zbavuje síly, které potřebujete pro boj s rakovinou. Pozitivní postoj je zásadní, aby byl schopen bojovat s rakovinou, takže byste měli nikdy vzdát.

I když screening rakoviny prsu může způsobit mírné nepohodlí, nenechte se odradit od bytí promítán. Skutečný postup netrvá déle než několik minut. Včasné odhalení může být rozdíl mezi životem a smrtí, nebo udržet vaše prsa a jejich ztráty, takže trochu tlak je dobře stojí za to.

Protože oni jsou tak bohaté na glutathion, avokádo jsou skvělé rakovina-prevence potravin, které můžete jíst. Důvod, proč avokádo práce, aby se zabránilo rakovinu, je, že jejich silné antioxidanty, vést válku proti volným radikálům plovoucí kolem ve vašem těle. Eliminuje volné radikály, je, jak budete pracovat pro eliminaci rakovinné buňky.

Rakovina znamená, že musíte přijmout určité věci, teď, místo toho, zjistit o nich později. Budete být více efektivní v boji, pokud si připravit sami.

Budete rozvíjet mnoho nových přátel, zatímco podstupujících léčbu rakoviny. Budete potřebovat pomoc chemoterapie specialisté, onkologů, zdravotní sestry a možná podpůrné skupiny, které vám pomohou přes to. Laskavě, aby tyto lidi, aby vám pomohl, protože jste nemohli čelit rakovině sám.

Jíst alespoň 2 porce borůvek denně. Studie ukázaly, borůvky obsahují pterostilben. Pterostilben je řekl, aby pomoci zabránit tlustého střeva-rakoviny. Kromě toho, Vitamin C. borůvky mají Velké dělá vitaminu C byly spojeny s poklesem ústní léze. Snídaně je skvělý čas, aby je zahrnout do vaší stravy.

Pomoci snížit riziko vzniku rakoviny, použít filtr na kuchyňské baterie. Tam jsou různé rakovinotvorné chemické látky ve vodě, včetně arsenu a chromu. Filtr výrazně snižuje na těchto znečišťujících látek, a dokonce může povzbudit, abyste pít více vody, což má řadu dalších výhod pro vaše zdraví.

Pokud jste 50 let nebo starší, to je důležité, že dostanete kolonoskopie nejméně jednou za 5 let. Pokud jste na riziko rakoviny tlustého střeva, mělo by být každé dva roky. Kolonoskopie může odhalit změny v buňkách, a když ošetřoval brzy, může zachránit váš život.

Měli byste vždy pamatovat, aby se bavit. Byl diagnostikován s rakovinou, neznamená, že musíte sedět a civět na to celý den. Ujistěte se, že budete pokračovat v tom, co máte rádi, jako je čtení, jít do kina, a účast stadion pro velké sportovní události. Vždy byste měli zkusit své nejlepší, aby se plánovat věci tak, že budete vědět, co očekávat v budoucnu, jen se nenech něco takového konzumovat vás a váš život.

Pokud zjistíte, že vaše vlasy vypadnutí z chemoterapie, nemusí se stydět, aby si paruku. Tím, že nosí paruku, bude vám mají nejen vaše vlasy, ale budou chránit vaši pokožku hlavy od nečistot a choroboplodných zárodků. Pokud si nemůžete dovolit paruku, některé organizace mohou poskytnout jeden pro vás.

Na závěr rakovinu způsobuje abnormální buňky rostou v těle. Tyto buňky tvořit nádory, které mohou zabránit orgány fungují správně, což může vést k fatální výsledky. Rakovina může někdy být zastaven dříve, než tento fatální stav je dosaženo a pokud si tipy v tomto článku, příliš, může zastavit rakovinu.