Valentýn

Přemýšlet O Životní Pojištění? Co Byste Měli Vědět

Co by jsi dělal, kdyby jsi nebyl schopen poskytnout pro své blízké? Mít životní pojištění vám dává kus paměti, že pokud se stane to nejhorší, vaše blízké nebude zatížen náklady. Životní pojištění je poměrně levné a existuje mnoho různých možností na výběr.

Podniknout kroky k ujistěte se, že vaše životní pojištění vám poskytne dostatečnou výplatu. Pokud potřebujete zjistit, kolik životní pojištění budete potřebovat, to může být velmi matoucí proces projít, ale to může ve skutečnosti ušetřit nějaký čas a námahu v dlouhodobém horizontu. Myslíte, že o různých výdajích ve vašem životě, jako jsou hypoteční splátky, školné, daně a náklady pro svého manžela odejít do důchodu, než pro výpočet inflace. Dělat to vám dá dobrou představu o tom, jak velké politiky, kterou by měl dostat.

Přečtěte si všechny drobným písmem politiky dříve, než můžete podepsat na trati. Víte, jaké slevy, vyloučení, zahrnutí a jakékoliv další dodatky je součástí dohody. Možná zjistíte, že tam je žádná platba klauzule pro pre-existující onemocnění. Pečlivé čtení vám pomůže být jisti, že váš manžel bude mít peníze, které bude potřebovat.

Jakmile zjistili jste, že potřebujete životní pojištění, další musíte zjistit, kolik budete potřebovat. Existuje několik on-line kalkulačky, které můžete použít, a některé další vzorce pojišťovací agent může pomoci vám. Pokud chcete přibližný údaj, rychle vzít svůj plat a vynásobte ji 8. To vám dá odhad, kolik životní pojištění potřebujete.

Před nákupem životní pojištění, měli byste plně pochopit rozdíl mezi pojištění termín a trvalé pojištění, protože to vám může pomoci udělat lepší rozhodnutí o tom, jaký druh politiky, které potřebujete. Termín pojištění politika by měla pokrýt většinu vašich dluhů a finančních potřeb, tak proto, že termín pojištění politika může být pro vás nejlepší. Nenechte zástupce říkají, že byste měli nákup trvalé pojištění, protože termín pojištění politika je jen lepší v určitých situacích.

Životní pojištění společnosti často účtovat kuřáků cigaret dvojité prémie. Způsob, jak snížit měsíční náklady na pojištění, je přestat kouřit, pokud jste kuřák. Další způsob, jak přivést vaše prémie je, aby zůstali ve formě. Fyzicky fit, non-kuřáci jsou daleko menší riziko pro rozvoj nemocí a chorob.

Koupit správné množství životní pojištění na pokrytí všech vašich potřeb. Skimping na životní pojištění není dobrý nápad. Termín pojištění, zejména, je velmi cenově dostupné, takže ujistěte se, že dostanete tolik pojištění, jak budete potřebovat. Pro pravidlo palce, zvažte nákup pojištění, které se rovná přibližně 6 až 10 krát váš příjem.

Rozhodnout o tom, jak přesně se chystáte, aby se politiky nákupu. Můžete si vybrat, jít na to sám, nebo koupit politiky prostřednictvím své práce. Další odborníci vám mohou poradit zahrnovat nezávislé, nebo jednočlennou společností, pojišťovací agenti a finanční plánovači, kteří mohou vyžadovat poplatky nebo provize za své služby.

Možná budete muset změnit svůj životní pojištění, pokud jste změnili své povolání. Pojištění politiky jsou určeny na pomoc vaše rodina, když jste projít dál. Berou v úvahu, kolik peněz jste dělat každoročně, ale pokud nechcete oznámit změnu, může být na základě z vašeho starého příjmů. Pokud jste dělat 30.000 dolarů více za rok, které může udělat velký rozdíl v množství peněz, které vaše rodina dostane.

Snažte se dostat cituje z tolika spolehlivý životní pojišťovny, jak je to možné před usazováním na společnost, či konkrétní politiky. To je zvláště důležité, pokud máte nějaké zdravotní problémy, jako vysoký cholesterol nebo vysoký krevní tlak. Zdraví pokyny se liší od společnosti ke společnosti, tak se podívejte na jednu štědřejší norem, které by mohly dát do nižší riziko bazénu, čímž se šetří peníze.

Nezapomeňte upravit svůj životní pojištění vždy, když velké změny se dějí ve vašem životě. Manželství, zdravotního postižení, rozvod, úmrtí členů rodiny, které mají děti, nebo poskytování péče pro starší vše může ovlivnit vaše potřeby životní pojištění. Mluvit s pojišťovací agent nebo společnosti, jakmile tyto změny vznikají zjistit, jak upravit své politiky, nebo vytvořit nové.

Při nákupu životní pojištění, vydávání termín nebo celý životní pojištění je jedním z prvních rozhodnutí, které musíte udělat. Obecně platí, že termín pojištění je mnohem levnější, ale celý život politiky mají peněžní hodnotu. Otázka, musíte se zeptat agenta je jaké jsou poplatky a náklady spojené s vydělávat celý život politiky? Ve většině případů poplatky jsou velmi drahé, a termín životní skončí být mnohem lepší hodnotu za své peníze.

Dejte si pozor na frakční pojistného. Bude vám nabídnuta řadu možností, pokud jde o placení pojistného. Můžete platit měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně. Bohužel, některé pojišťovny vám účtovat, pokud jste časté platby. Zkuste rozpočet tak, aby ne více než dvě platby za rok.

Přemýšlet o své vlastní potkávací není nikdy snadné, ale v případě, že se to stane, s vědomím, že vaše milované bude postaráno, je uklidňující. Existuje mnoho různých možností k dispozici, a doufejme, že tento článek vám pomohl najít možnost, která je správná právě pro vás a vaši rodinu.