Velké Koule

Přestaňte Hledat Odpovědi na Nespavost: Tento Článek Je Má A Více

Spánek – stav, ve kterém se všichni nacházíme, čas od času, ale ten, který může být nepolapitelný pro ty, kteří nevědí, hodně o tématu. Pokud chcete být vzdělaný v tom, jak získat nejlepší spánek vůbec, tento článek je pro vás. Přečtěte si o to dozvědět se více.

Pokud vás trápí nespavost, první věc, kterou musíte udělat, je navštívit svého lékaře, aby vyloučil jakékoli zdravotní podmínky, které jsou příčinou vašeho nespavost. Existuje několik věcí, které mohou způsobit nespavost včetně migrény, syndrom neklidných nohou a potíže s dýcháním. Když jste léčeni těchto podmínek, budete moci spát znovu.

Pokud nemůžete usnout, přesto, že je opravdu unavený, zkuste s teplou koupel. Odborníci doporučují léčbu nespavosti s 15 minutovou koupel. Vyvarujte se extrémních teplot, nebo zůstat příliš dlouho. Teplá voda by měla pracovat, aby zmírnit svalové napětí prožíváte, a pomůže vám, aby konečně usnul.

Nastavit scénu pro spánek. Ujistěte se, že osvětlení a teplota v ložnici se nachází na spánek. Pokud jste byli snaží spát s všechna světla na, to je část problému. Ztlumit světla a aby v místnosti mírně vychladnout. Ujistěte se, že televizor je vypnutý.

Pamatujte si, že kofein není jen našel v kávě! Čaj, pop a dokonce i čokolády obsahují kofein, stejně jako energetické nápoje. Chcete omezit množství kofeinu ve vaší stravě po 12 hodin tak, že jste schopni usnout v noci bez stimulační účinky této látky.

Modré světlo je známo, že potlačují produkci melatoninu, hormonu, který vám pomůže spát. Ujistěte se, že vyhnout se modré světlo z věcí, jako jsou notebooky, televizory, telefony a pro nejméně třicet minut před spaním. To vám pomůže váš mozek vím, že je to moc času a ne čas přehrávání.

Myslet na něco příjemného. Možná budete mít spoustu náhodných obrázků procházející v mozku, ale převzít kontrolu. Začněte si připravovat velmi klidná místa. Můžete dokonce počítat fuzzy ovce, pokud chcete. Nejdůležitější věc je, že jste podporovat váš mozek myslet na něco, co se může uvolnit.

Vyhnout se pozdě v noci-občerstvení a pití. Spánek může být snadno přerušen, když jídlo a alkohol jsou spotřebovány příliš blízko k posteli času. Vaše tělo je normální funkce v noci, je uzdravení. Když si představit jídlo nebo alkohol, ty jsou přerušení normální tělesné funkce, a vytváří situaci, kde vaše tělo je nepozorný z normální funkce, jak to zpracovává tyto látky.

Ujistěte se, že vaše postel je pohodlná. Pokud máte starou postel, problém nemusí být nespavost. To by mohlo být to, že vaše postel je příliš nepohodlné, mít dobrý čas na spaní. Zkuste spát na jiném místě, ať už je to na gauči, nebo noc v hotelu. Pokud je vaše postel je viník, vyměňte jej.

Teplá koupel před spaním může pomoci uvolnit své tělo. To je zvláště užitečné, když budete mít těžké spaní. Zkuste koupel s Epsom soli a jedlé sody, o pohár každého. Tato směs vám pomůže relaxovat a také odstraňuje toxiny z vašeho těla.

Vzpomeňte si, jak jste použili k těšit na večerní pohádku před spaním? Toto funguje také pro dospělé. Zkuste poslouchat audioknihy s uklidňující vypravěč, jak on nebo ona čte příběh milované. Můžete použít hudbu, taky.

Mnoho lidí trpí nespavostí, protože se nemohou dostat do mozku vypnout v noci. Jeden způsob, jak odstranit tento je napsat nějaké starosti nebo problémy předtím, než jdete do postele. To vám pomůže váš mozek odpočinout. Když uděláte seznam problémů, které mají být zpracovány následující den, váš mozek se může soustředit na to, co je třeba dělat, že spí.

Nemusí jít do postele hladová. Najděte si lehkou, zdravou svačinu, než se obrátit na noc. Je známo, že hlad může přerušit spánek. Pokud budete jíst něco malého, budete vyhnout se dostat hlad, zatímco vy se snažíte spát. Přejídání není dobrý nápad, protože to může způsobit pálení žáhy a refluxní problémy.

Pokud jste se snaží uvolnit před spaním, vzít třídy v relaxační technika. Například, připojit jógy a naučit, jak to udělat každý pohyb správně. Můžete si také vzít hluboké dýchání třídy se naučit perfektní metoda pro uklidňující nervy, když přijde čas na spaní.

Snažte se kouřit nějaké cigarety nebo jiné výrobky, které obsahují nikotin příliš blízko před spaním. Mnoho lidí nával endorfinu, když nikotin hity jejich krevního oběhu. To není to, co chceš, aby se ti stalo, zatímco jste se snaží, aby se trochu odstavení oko.

Když nemůžete spát, vstát. Pokud jste zůstat v posteli, vyhazování a soustružení, vaše tělo vám věří, že to může dělat to noc co noc, bez jakýchkoliv následků. Místo toho, dát si 30 minut usnout, a pokud to nefunguje, pak se dostat nahoru. Jít zpátky do postele za hodinu a zkuste to znovu.

Teď, že jste již jeden z nevědomosti masy, které prostě nemůže dostat dobrý noční spánek, být šťastný! Váš spánek začne být lepší a lepší, jak plyne čas. To se budete cítit odpočatí, šťastní a připraveni vzít na den, kdy se probudíte.