Velke Penis

Před Koupí Auto Pojištění, Přečtěte si Tyto Užitečné Tipy

Auto pojištění není určen výhradně k ochraně vašeho vozidla. Kromě poskytování vás s ochranou, ale také poskytuje ochranu pro ostatní řidiče. Při výběru politiku, je důležité, aby se ujistil, že máte dostatečné pokrytí. Následující tipy vám dá nějaké informace, které mohou pomoci vám co nejvíce informované rozhodnutí o vašem pojištění nákup.

Obchod on-line! Zajistit, že dostanete nejlepší nabídku na auto pojištění, většina nebo všechny vaše výzkum on – line, a pak koupit on-line. Technologie nyní umožňuje rychlé srovnání, takže mnoho firem a funkce; to značně zjednodušuje úkol najít správné společnosti, s právem sazby a správné pokrytí, aby vyhovovala vašim potřebám a rozpočtu.

Snížit vaše auto pojistného tím, že bezpečný řidič. třídy. Mnoho auto pojišťovny nabízejí slevu, pokud předloží doklad o absolvování bezpečnost jízdy třídy. Přijímání a předávání, taková třída dává pojišťovna za dobré znamení, že jste vzít své řidičské dovednosti vážně a jsou sázka na jistotu.

Lidé s čisté jízdy záznamy, bude platit nejméně do pojistného auto pojištění. Aby váš záznam jasné, lístky, pokuty, a zpráv o nehodách, pokud chcete snížit vaše prémie nebo si to levné. Jedinou nehodu nebo pokutu pravděpodobně zvýší částku, kterou budete muset zaplatit.

Vzít řidičský kurz. Defenzivní jízdy, bezpečný řidič a vynikající řidičské kurzy všem ukázat své pojišťovny, že jste oba opatrný a bezpečný řidič. Přinést váš certifikát do svého pojišťovacího agenta, a nechat je, aby se záznam. Mnoho společností odmění bezpečné řidiče s snížila pojistné.

Před koupí auto pojištění, zkontrolujte, zda váš řidičský rekord. Pokud nechcete vědět, co je na váš řidičský rekord, můžete vždy mluvit s vaše místní Oddělení Motorových Vozidel. Pokud zjistíte, že některé lístky nebo body jsou o to přijít z vašeho záznamu, počkejte, až poté, jak koupit auto pojištění. To umožní, aby vaše pojistné levnější.

Jakmile se vaše auto dostane starší a méně cenný, zvážit vrácení kolize a možná i komplexní pokrytí. Budete ušetřit dobré trochu peněz na vaše prémie. Zjistit, jak moc vaše auto stojí a výpočet, co si zaplatí každý rok pojištění. V případě, že čísla jsou blízko sebe, snížit krytí.

Vzít řidičský kurz získat slevu na auto pojištění. Mladí řidiči, kteří si vzali řidiče vzdělávání kurzu jsou obvykle nárok na zlevněné auto pojištění sazby. Podobně, starší řidiči, kteří se kurzu defenzivní jízdy, jsou rovněž způsobilé pro slevy na auto pojištění. Informujte se u své pojišťovny, jestli nabízejí tyto slevy.

Mějte přehled o různé slevy, které poskytují, a pečlivě si přečtěte prostřednictvím seznamu zjistit, které z nich mohou být aplikovány na vás. Překvapilo by vás, kolik ušetříte, když tvrdíte, slevy.

Pamatujte si, že jste jen koupit první auto, které jste narazil, ale vzal si čas analyzovat všechny dobré volby. Ty by se měly řídit stejným pravidlem, když se díváte na auto pojištění. Mnohokrát budete jen chtít přijmout první řešení, které jste najít, ale měli byste být jisti, podívejte se kolem sebe na mnoho možností, jak on-line a v agenturách.

Kromě použití rady, tento článek vám dal, podívejte se na své politiky. Můžete zjistit, že aby se cítili dostatečně chráněno, musíte provést některé změny své politiky.