Velke Penisy Foto

Jak Vytvořit Krásné Terénní úpravy Kolem Vašeho Domova

Hodně lidí říká, že architektura může být back-lámání, nesnesitelná a nudná. Nicméně, to se stává mnohem jednodušší udělat terénní úpravy projektu ve více uvolněný, bezstarostný a příjemný způsob, pokud jsou vybaveny správnou radu a informace. Tento článek obsahuje několik tipů, které vám pomohou na vaší další terénní práci.

Pokud jste zahradní architektura vaší zahradě, měli byste zvážit váš trávník vzhled během různých ročních období. Například, pokud máte pouze listnaté stromy ve vaší těžké, ale zážitek na dlouhou zimu, váš dvorek bude vypadat strašně holé. Pokud místo toho mají několik jehličnanů, můžete mít zelené po celý rok, nemluvě o tom, jak hezky vypadají s sníh na nich.

Použít kontrast aby zájem, aby vaše terénní úpravy. Zkuste zasadit položky, které jsou velmi odlišné od sebe navzájem v barvě, tvar a strukturu. Podívejte se na barevné kolo, výběr barvy, které jsou naproti sobě a pak pár výsadby ty barvy dohromady. Tato odrůda se dát lepší vzhled vašeho krajiny.

Použijte rovnováhu, ne symetrie. Vyvážené rozdělení rostlin vytváří ohnisko, ale zahrada by měla nikdy být symetrické. Například, velký strom, vlevo od zahrady může být dáno tím, že dva menší stromy vpravo. To vytváří mnohem více žádoucí efekt v zahradě, vzhledem k tomu, symetrický pohled se zdá, zcela nepřirozené.

Spřátelit se svými sousedy. Ty by mohly být schopni sdílet náklady, když si půjčíte vybavení nebo koupit velké množství, terénní úpravy dodávek dohromady. Nabízíme na pomoc své sousedy s jejich terénní úpravy projektu a budou pravděpodobně pomoci vám s vaším. Ať lidé půjčit si nářadí a mluvit o vytvoření společného nástroje kolekce.

Zvažte použití sudů na dešťovou vodu vašem dvoře. Déšť sudy jsou snadno přidat do jakékoliv dvoře, a slouží k shromažďování dešťové vody. Pak můžete využívat dešťovou vodu k hydrataci váš trávník a rostliny. To je snadný způsob, jak ušetřit na náklady na zalévání rostlin, a je to šetrné k životnímu prostředí možnost.

Zatímco s venkovní kuchyně může přidat hodnotu do vašeho domova, a zvýšit oko-otevření hodnotu, měli byste se vyhnout instalaci jeden, pokud žijete v prostředí, které není teplé, většinu času. To je proto, že budou moci použít v kuchyni, když je venku teplo tak to bude plýtvání penězi.

Plán předtím, než začnete nakupovat. Je důležité vědět, co jste získali do sebe. Než půjdete nakupovat věci, které potřebujete, aby plán pro sebe. Přesně určit, co děláte, jaké budou náklady, a úroveň dovedností zúčastněných. Bylo by nerozumné začít terénní úpravy bez nějakého plánu. Mohli byste snadno skončit ztrácet spoustu času a peněz.

Za účelem vytvoření úspěšného designu krajiny, je nutné posoudit různé zóny sluneční světlo ve vašem dvoře. Tím, pochopení toho, které oblasti dostávat úplné, částečné nebo žádné slunce během dne, budete moci vybrat rostliny s největší pravděpodobností, aby se daří ve vaší konkrétní venkovní prostor.

Skvělý způsob, jak zlepšit vizuální zájem, a tok váš design krajiny, je, aby zvážila začlenění dráhy, a posezení skládá z dlaždič kameny a další média. Tímto způsobem, bude možné pro vás a vaše hosty, aby se zajímat o důvody, a plně využít různých výsadby, a prvky návrhu, které jste použili, aby se vytvořit svůj venkovní prostor.

Koupit on-line. K internetu se nakupování neuvěřitelně snadné. S internetu, můžete najít téměř cokoliv, a porovnávat ceny s klepnutím na tlačítko. Toho musíte využít při nákupu materiálů. Často, budete najít lepší nabídky on-line, než v kamenném obchodě.

Při plánování terénní úpravy projektu pro vaší zahradě, ujistěte se, že jste zvážit uspořádání z hlediska, jak budou rostliny zralé. To je důležité, protože chcete, aby se ujistil, že vše, co vypadá uspořádaně a také to, že nemáte některé rostliny rostoucí nad a skrývá své jiné rostliny.

Když terénní úpravy, je důležité, aby pečlivě zvážit, teploty klimatu, a na vodní rostliny, které rostou bude potřebovat. Možná nebudete chtít, aby rostlina položky, které potřebují hodně vody, protože místní vláda by mohla mít omezené používání vody vzhledem k nedostatku na trhu. Také budete méně frustrovaní, pokud si vyberete rostliny, které snadno růst ve vaší oblasti teploty.

V dnešní ekonomice, tam není mnoho z nás, kteří si mohou dovolit na šířku celé jejich dvoře všechny najednou. Jeden úsporný způsob, jak krásně krajinářský majetku, je rozdělit svůj terénní úpravy projektu do fází. Tím, že dělá projekt v etapách, nebudete muset vzít půjčku nebo použít kreditní karty, které povýší váš trávník. S rozdělením projektů do fází,můžete si také zakoupit vytrvalých rostlin pozdě ve vegetačním období, kdy cena je nižší.

Pohled na kvetoucí stromy, jak přidat barvu a hloubku do vašeho terénní úpravy designu. Stromy jsou skvělý způsob, jak vytvořit hranice ve svém návrhu, a kvetoucí strom přidává výhodu další výbuch barev v určitých obdobích roku. To může přidat opravdu dramatický efekt na vaší zahradě.

Jak už bylo řečeno na začátku tohoto článku, je jasné, že jakékoliv terénní práci mohou být splněny s jeho podílem výzvy. Je zajímavé, terénní úpravy, může být ve skutečnosti mnohem více vzrušující, zábavné a obohacující pro lidi, kteří jsou vybaveny správné informace, aby dělat svou práci. Použití tohoto článku je rada, a budete na vaší cestě k terénní požitek!