Velke Pera

Solidní Rady O tom, Jak bojovat s Rakovinou

Šance jsou dobré, že v určitém okamžiku v životě, nebo někoho, kdo je blízko k vám bude ovlivněna diagnózou rakoviny nějakého typu. I když slovo “rakovina”, může často být děsivé, matoucí slovo, dozvědět se více o této život měnící onemocnění je neuvěřitelně vitální. Sestavili jsme důležité informace v tomto článku, které potřebujete vědět.

Smích je skvělý způsob, jak se vyrovnat s rakovinou. Mnoho lidí je těžké najít humor v jejich životě poté, co byl diagnostikován s rakovinou, ale pokud máte smysl pro humor ve vašem životě, budete se cítit silnější celkově. Čím více se budete smát, tím lepší šanci máte na boj proti rakovině.

Když stojí rakovinu, měli byste si uvědomit předvídat fyzické změny. Rakovině a léčby rakoviny, jako je chemoterapie způsobí, že vaše tělo zkušenosti změny, jako je vypadávání vlasů. Udržet tyto změny v mysli vám pomůže se na ně připravit v předstihu, a odstranit jakékoli šance, že mě překvapí. Najít pacienta lékařem, který je ochoten trávit čas diskutovat o těchto záležitostech s tebou.

Přemýšlejte o tom, jak se bude vyrovnat se se stresem z vaší diagnóze rakoviny. Každý řeší věci jinak, ale je důležité mít způsob, jak relaxovat po obzvláště těžký den. Výzkum relaxačních technik, zvážit, který přáteli a členy rodiny můžete otevřeně mluvit s, a vést deník.

Vytvořit strategii, aby vyrovnat se s pocity, které můžete mít. Ne každý, kdo se zabývá nemoci a stres stejným způsobem. Posaďte se a zeptejte se sami sebe, co pro vás pracuje. Líbí se vám zprostředkovat? Jste typ, aby se modlili? Je mluvit s ostatními úleva? Zjistit, co funguje nejlépe.

Vyměnila kávu za zelený čaj může pomoci zabránit zachycení rakoviny. Káva se nemusí nutně zvýšit vaše riziko, ale pokud budete potřebovat boost kofein, zelený čaj je plný EGCG a polyfenoly. Tyto látky pomáhají zabránit rakoviny tlustého střeva, jater, prostaty, prsu a dalších oblastí těla.

To je navrhl, že mladá žena se Lidského papilomaviru (HPV) vakcínou, než začnou být sexuálně aktivní. Vakcína je řekl, aby pomoci zabránit rakovině děložního čípku. HPV je jedním z nejvyšších rizikových faktorů se rakovina děložního čípku. Mezi další faktory patří rodinná anamnéza. Stále výtěr pravidelně je také skvělá forma prevence.

Se zabránilo anémie v průběhu léčby rakoviny tím, že jí potraviny bohaté na železo, jako jsou játra, zelená listová zelenina, melasa a čočka. Tyto potraviny zvýší vaše hladina železa, což umožňuje kyslíku bohaté krve se provádí po celém těle a usnadňuje chemoterapie.

Dozvědět se o potraviny, které poskytují antioxidanty. Tyto potraviny mohou být konzumovány, jak snížit své riziko vzniku rakoviny, zatímco bojuje off karcinogeny, které narazíte skrze váš život. Pokud budete jíst stravu, která obsahuje antioxidanty, snižuje riziko různých forem rakoviny v nejjednodušším způsobem.

Pro pacienty s rakovinou, kteří nejsou spokojeni s jejich současné léčbě, víte, že můžete získat druhý názor. Někdy, další onkolog může vědět o možnosti léčby, které vám mohou pomoci. Pokud si nejste jisti, kam jít na léčbu, můžete se podívat on-line pro dobrou léčbu rakoviny center ve vaší oblasti.

Pokud jste jedním z mnoha žen, která má hustou tkáň prsu, najít mamogram zařízení, které pracuje s digitálními snímky. Digitální skeny budou dělat mnohem lepší práci při detekci rakoviny u žen s hustou prsní tkáně než tradiční film by. To bude váš lékař poskytnout jasnější obraz a aby bylo snazší číst obrázky.

Pokud jste v poslední době zjistili, že máte rakovinu a nemáte, nebo nemají nárok na zdravotní pojištění, si promluvit se sociálním pracovníkem. Léčba rakoviny je velmi drahé a mnoho lidí si to nemůže dovolit. Sociální pracovník může být schopen vám pomoci s platební plán, nebo si své účty se slevou.

Dejte cestování pryč teď! Pokud dostáváte chemoterapii nebo radiační léčbě rakoviny, to může být moudré, aby cestování. Za prvé a především, nechcete, aby se přeskočit všechny procedury! Také, váš imunitní systém je slabý a na cestách – zvyšuje riziko, že onemocní nebo dostat infekce, která může způsobit velké problémy!

To je naše naděje, že informace, tipy a návrhy, které byly prezentovány v tomto článku bylo užitečné pro vás. Dozvědět se více o rakovině je zásadní v dnešním světě, jak to je nemoc, která nediskriminuje na základě rasy, pohlaví, nebo pozadí.