Velký Koule

Jak Spravovat Nepohodlí Žaludečních Šťáv.

Acid reflux může být jedním z nejvíce nepříjemné problémy s trávením a stravovací návyky. Kromě bolesti, kterou způsobí, může mít vliv na vaše chuť k jídlu kvůli snaze vyhnout se jeho účinky! Spíše než dále trpět, přečtěte si tento článek o tipy na to, aby to trochu více snesitelný ve svém každodenním životě.

Acid reflux může být způsobena řadou různých věcí, ne jen ty druhy potravin, které jíte. Podívejte se do vašeho životního stylu příliš a uvidíme, jestli si nejste tlačí sebe příliš tvrdý, při nadměrném stresu, nebo jinak, je třeba vzít lepší péči o sebe. Naučte se relaxovat, zlepšit svůj jídelníček a uvidíme, jestli to nepomůže.

Snažte se vyhnout pití cokoliv, zatímco budete jíst. Když budete pít, váš žaludek zaplní a rozšiřuje, což může způsobit nadýmání. To vyvíjí tlak na svěrač v dolní části jícnu, někdy způsobuje jídlo projít zpět nahoru. Když se to stane, žaludečních šťáv začala, jak bude vaše utrpení.

Pokud jste zažívá kyselina refluxní v poslední době, vyzkoušet novou dietu, která se skládá z low-kyselé potraviny. Vyhněte se pikantní nebo kyselé potraviny a jezte pomalu. Pokud jste ještě dostat žaludečních šťáv, je to asi čas, aby zkontrolovat se svým lékařem. I když váš problém nemusí být vážný, to může vyžadovat léky, které vám lékař může doporučit nebo předepsat.

Budete muset vykonávat, pokud máte GERD, ale nepřehánějte to. Hubnutí je obrovský faktor při kontrole kyseliny reflux, takže jít si zaběhat, zahrát fotbal nebo si jít zaplavat. , Že řekl, nemusíte tlačit své tělo příliš těžké, nebo si může najít svůj GERD se stane aktivní.

Vyhnout se jíst kořeněná jídla, včetně těch s feferonkou v nich. Tyto potraviny mohou vést k bolestivé kyseliny zpětným chladičem po jídle, takže to není jíst je lze snadno napravit své nepohodlí. Místo toho, zaměřit se na koření, které vedou k bolesti, jako je skořice nebo bylinky. Chutnají skvěle a opustit pohodlí po jídle.

Kouření může způsobit vážné problémy, pokud trpí na reflux. Nikotin může způsobit reflux zhoršit. Ty by měly skončit na své vlastní tempo, místo toho přestat absťák, a s ohledem na riziko zneklidňující váš žaludek ještě víc. Místo toho, budete potřebovat, aby se pokusili přestat trochu v čase.

Někdy, tam je nic, co lze udělat, aby se zabránilo kyseliny refluxní choroby. To je důvod, proč musíte se naučit, co můžete dělat, když dojde k útoku. Zkuste pít studené mléko nebo jíst nějaké sušenky nebo chléb. Tyto opravné prostředky pomoci tím, že snižuje množství kyseliny, která přijde přes jícen.

Pokud užíváte antacida po delší dobu, šance jsou, že máte kyselý reflux. Když to nebude bolet, aby se tums, každý nyní a pak, a pokračuje, aby se jim, když problém může být vážnější, je chyba. Jít vidět lékaře, pokud máte příznaky pro docela nějaký čas.

Pokud trpíte žaludečních šťáv vám může pomoci zmírnit příznaky a bolest tím, že sleduje, co jíte. Jíst potraviny, které mají vysoký obsah kyselin se výrazně zvýší množství bolesti, kterou cítíte z tohoto stavu. Snažte se vyhnout jíst potraviny, jako rajčata, kukuřice, konzervované ovoce, nebo jakékoliv jiné z tisíce potraviny, které mají vysoký obsah kyselin.

Pokud trpíte kyseliny reflux, víte přesně, kolik to může způsobit bolest a nepohodlí. Pokud se naučíte něco o tom, jak se s tím vypořádat, i když, můžete dýchat snadné! Pamatujte si tipy v tomto článku, a nedovolte, aby kyselina refluxní ovládat v budoucnu.