Velky Ptak

Spotřebují Méně Energie S Těmito Zelená Energie Tipy

Možná víte něco o zelené energii, ale nemusí být vědomi všech způsobů, jak můžete žít “zelené”. Zelená energie může být použita velmi snadno, a to může být snadno implementovat do vašeho životního stylu, bez ohledu na to, co to je. Pokračujte ve čtení pro některé tipy o tom, jak můžete udělat váš domov zelenější.

Nižší náklady na vytápění pomocí solární systémy pro vaše bazény nebo horké vany. Oba zemního plynu a elektřiny jsou neefektivní způsoby vytápění, zatímco solární ohřívače vody pomocí slunce neustále ohřívat vodu. Ve Spojených Státech existuje mnoho daňové odpočty pro energeticky efektivní zelené produkty.

Vypněte kuchyně, koupelna a jiné ventilátorů, jakmile již nepotřebujete. Někteří lidé si nechávají fanoušky na dobu 20 minut nebo tak, ale je lepší je nechat na dobu ne delší než pět minut po sprchování, koupání nebo vaření je dokončena.

Pokud máte zájem o úspory energie, využití teplých letních měsíců, aby vám pomohou sušit vaše oblečení. Vzdát se použití vašich vlasů, a pověsit své mokré předměty venku v jasném slunečním světle. Nejen, že budete šetřit energii, ale vaše oblečení bude cítit svěží a cítit se skvěle.

Zasadit stromy kolem vašeho domu. Stromy budou pomoc poskytovat stínování pro vás domů, a proto vám pomůže udržovat váš domov chladnější, v horkých letních měsících. To nebude vyžadovat tolik klimatizaci, aby to na požadovanou teplotu. Od té doby stromy ztrácí listí v zimě, budou stále umožňují slunce přijít a pomoci tepla vašeho domova v zimních měsících.

Mnoho lidí, kteří vlastní domy s klimatizací nedokáží uvědomit, kolik energie se používá těchto jednotek. Pokud máte klimatizované domů, zvažte ekologičtější způsob chlazení vypnutí šetří energii, používá se k chlazení vzduchu. Pokuste se zachránit klimatizace pro nejteplejších dnech. Mějte žaluzie a závěsy vypracován během nejteplejších hodin a otevřená okna a dveře po slunce jde dolů. Stropní ventilátory mohou také hodně pomoci!

Přírodní zdroje energie, může být nepředvídatelné, což je důvod, proč byste měli vždy mít záložní plán. Zjistěte více o net-metering plány: ve většině měst, bude vám umožní připojit váš systém k hlavní rozvodné síti a použít ji, když není dostatek slunce nebo vítr pro vaše zelená energie řešení správně fungovat.

Které vám pomohou zlepšit zelené energetické účinnosti vašeho domova, zvažte instalaci solárních panelů v domácnosti. Solární panely jsou dobrým zdrojem obnovitelné energie a může být instalován na relativně nízké náklady. Kromě toho, budete snížit svoji závislost na fosilních palivech a jiných forem neudržitelné energie.

Dobrý zelená energie řešení vyměňte čistící prostředky ve vaší domácnosti je použití olivového oleje. Pomocí olivového vyčistit některé věci kolem domu, můžete se vyhnout syntetické chemické látky, sloučeniny a látky, které nejsou příliš šetrné k životnímu prostředí, které jsou přítomny v mnoha čisticí prostředky pro domácnost produkty, které najdete na trhu.

Instalace dvojitá okna může jít dlouhou cestu v pomoci vám ušetřit náklady na energii. Tam jsou vnitřní a vnější možnosti vybrat ze. Instalace okna je řekl, aby ušetřit kdekoli od dvacet pět až padesát procent tepelné ztráty. Ujistěte se, že přidat počasí stripping na pohyblivé klouby z okna.

Byste měli hledat pomoc od electric company, jak si začít, aby váš domov energeticky účinnější. Hodně prospěšné společnosti, na svých internetových stránkách, poskytují nástroje, které vám pomohou vidět, co energie, kterou použít, v některých případech se stanoví do jedné hodiny; oni také nabízejí způsoby, jak snížit náklady a spotřebu. Také vidět, zda nabízejí slevy na nákup určitých energeticky efektivní položek, jako jsou spotřebiče nebo žárovky.

Osvětlení se nesmírně změnil za posledních pár desetiletí, a jeden energeticky efektivní způsob pro osvětlení domů, že mnoho spotřebitelů stále nepochopili, je úsporná žárovka. Ty nejen ušetřit peníze na náklady na energii, ale vydrží déle, stejně. Pokud jste přešli na energeticky úsporné žárovky ve vaší domácnosti, nyní je čas. Kvalita a rozmanitost těchto světel je lepší než kdy jindy.

Vyhodit běžné žárovky a použití kompaktní fluorescenční žárovky místo. Často se zkrátil na kompaktní fluorescenční žárovky použijte úžasnou 75% méně energie než tradiční žárovky. Plus, CFL žárovky vydrží až deset krát tak dlouho, to znamená, že jste nejen šetří spoustu energie, ale hodně peněz taky!

Aby váš domov zelenější je krok, můžete mít dnes. Nepotřebujete tolik peněz, aby se to stalo. Stačí si přečíst více tipů stanovené zde, a vy budete moci snadno používat zelené energie, když ji potřebujete. Vždy mějte učení, a váš dům bude nejzelenější na bloku!