Velký Sex

Hlavní Věcí, Přemýšlet O tom, Kdy do Důchodu,

Zatímco myšlenka odchodu do důchodu může být vzrušující, plánování, které je zapotřebí, je často myšlenka jako obtížné a obávaný. To se děje z různých důvodů. Ale, to je věc, která vyžaduje plánování. Jaké jsou některé z klíčových věcí, které bychom se měli učit? Pokračovat ve čtení se dozvědět více o odchodu do důchodu.

Nastavit rozumné cíle pro odchod do důchodu. Dosažení příliš vysoké na obloze může vést ke zklamání, pokud nemáte prostředky, aby je hit na první místo. Sada velmi konzervativní cíle a zvyšovat postupně, jak jste je hit rok od roku. To bude také zabránit dělat unáhlená rozhodnutí, jak vás zachránit.

Přemýšlejte o částečný odchod do důchodu. Pokud si nemůžete dovolit odejít do důchodu, částečného odchodu do důchodu může být ideální pro vás. To zahrnuje práci na částečný úvazek v aktuálním kariéře. Stále máte příjem, ale můžete uvolnit více.

Pokud váš zaměstnavatel odpovídá vaše příspěvky, dát tolik peněz do investic, jak můžete. Můžete si uložit vyšší částky, protože peníze se nedaní. Také mnozí zaměstnavatelé nabízejí odpovídající příspěvek, který bude zvýšit své úspory na penzi.

Aby měli peníze pro odchod do důchodu, budete muset zachránit něco z toho, co uděláte. To je důležité mít na paměti, že i když budete rozvíjet pěkný hnízdo vejce, stále musíte udržet úspory. Stanovila cíl pro sebe každý rok, a pracovat na splnění tohoto cíle. Nikdy přestat, plánování pro tento den, když vás už nebude pracovat.

Začněte šetřit na důchod, jak brzy, jak jste schopni. Čím dříve začnete spořit, tím lépe. Každý trochu pomůže. Čím déle budete mít, že peníze na spořicí účet, tím více to může růst. Kolik jste uložili bude obrovský rozdíl, když jste vlastně dělat do důchodu.

Použijte jeden odchod do důchodu kalkulačka zjistit, kolik peněz budete potřebovat, až budeš v důchodu. Můžete najít snadné použití on-line kalkulačky. Po zadání všech relevantních informací, budete vědět, jak moc budete muset uložit, aby se udržet svůj současný životní standard.

Buďte opatrní, když za předpokladu, jak moc Sociální Zabezpečení, které by mohly dostat do odchodu do důchodu. Program bude přežít v nějaké formě, ale můžete vidět zvýšila věk odchodu do důchodu a snížení výhod pro lidi s vyššími příjmy. Pokud je to možné, plán na záchranu svůj celý důchod na váš vlastní, tak, že žádné fondy Sociálního Zabezpečení jsou bonus.

Pokud jste již plánování pro váš odchod do důchodu, měli byste vědět, co váš odchod do důchodu potřeb. Většina odborníci odhadují, že budete potřebovat minimálně 90% svého příjmu (pre-odchod do důchodu) v zájmu zachování své životní úrovně, jakmile jste v důchodu. Takže tím, že začíná šetřit brzy, budete mít více času na své peníze růst.

Snížit v jiných oblastech života ušetřit více peněz. Ukládání peněz zdá nemožné, když máte málo peněz zbude na konci dne. Zkuste dělat malé škrty v jiných oblastech, a že ty úspory na váš odchod do důchodu plán. Možná zjistíte, že těch malých dolarů udělat velký rozdíl.

Neztrácejte peníze navíc. Jen proto, že máš pár babek neznamená, že byste měli plýtvat na čerpací stanici. Vzít těch pár dolarů navíc máte tu a tam, a ulož je do svého penzijního plánu. Budou růst do více a více dolarů v průběhu času a budete rádi, že jste udělal.

Jak tento článek řekl, dostat se do procesu myšlení o odchodu do důchodu není příliš těžké. To trvá nějakou sílu vůle zachránit pro odchod do důchodu, ale dobrá věc je, že to bude stát za to na konci. Použít tyto tipy v budoucnu.