Velky Zalud

Vidím Jasněji Než Kdy jindy S Těmito Horní Oční Péče Tipy

Od učení ve třídě, být si vědom své okolí, vize je jedním z našich nejdůležitějších smyslů. Jako takový, to je velmi důležité věnovat náležitou péči o vaše oči. Zda je vaše vize se začala zhoršovat, nebo jste prostě se snaží udržet v co nejlepší kondici, tato sbírka tipů vám může pomoci. Přečtěte si více informací o tom, jak se starat o vaše oči.

Když jdete ven za slunečného dne, ujistěte se, že nosit sluneční brýle, které nabízejí ochranu proti UV záření. Paprsky ze slunce může být škodlivé pro vaše oči, pokud jsou vystaveny slunci příliš dlouho. Ujistěte se, že čočky jsou od renomovaného výrobce.

Vždy nosit sluneční brýle pro ochranu očí před UV poškozením. Byste měli koupit vysoce kvalitní sluneční brýle, které nabízejí účinnou ochranu před ultrafialovými paprsky. Mít je s sebou pokaždé, když se vydáte ven. Slunce je neuvěřitelně nebezpečné pro vaše oči a kůži kolem nich, taky. Nikdy neberte zbytečné rizika s vaší schopnost vidět.

Jste kuřák? Pokud ano, stop. Kouření zvyšuje šance, že budete mít problémy s očima, jako je šedý zákal a makulární degenerace. To může být těžké přestat, ale nikdy přestat snažit. I když jste selhal v minulosti, stále mají dobrou šanci, že budou moci přestat v budoucnu.

Pokud budete pracovat na dlouhou dobu na počítač, chraňte své oči tím, že časté přestávky. Možná jste si všimli, že vaše oči často se cítím napjatý, unavený a svědí během pravidelné pracovní doby. To je asi dobré znamení, že jste v průběhu práce. Vstát a protáhnout na několik minut, nabízí se vaše oči na nějakou dobu pryč z obrazovky.

Nosit ochranné oko zařízení. Sluneční brýle jsou skvělé, pokud jde o chrání vaše oči před sluncem, ale když jste v práci a je třeba chránit vaše oči z pilin, nečistot nebo písku ujistěte se, že budete nosit těžší oční zařízení, než jen pare brýle. Brýle jsou, musí mít pro každého, kdo pracuje v těchto druhů prostředí.

Pokud budete pravidelně nosit kontakty, nechat pár zálohování předpis brýle. Pokud dochází k podráždění očí, měli byste odstranit kontakt a nosit pár předpis brýle. Udržet kontaktní čočky v oku, zatímco oko je podrážděné, mohou se obrátit tento zdánlivě malý problém se do něčeho mnohem většího, jako je vřed rohovky.

Na sobě sluneční brýle je zásadní pro zdraví očí. Stejně jako u každé jiné části těla, sluneční UV paprsky mohou poškodit vaše oči. Příliš mnoho expozice může způsobit podmínky, jako je šedý zákal a šedý zákal. Jakékoliv sluneční brýle se rozhodnete nosit by měla chránit vaše oči před UVA a UVB paprsky.

Můžete získat skvělé oční krytí s sluneční brýle. Dobré sluneční brýle blokují UV paprsky, které mohou poškodit oči. Vyberte si sluneční brýle, které bude zcela blokovat UVA a UVB paprsky slunce. Pokud jste někoho, kdo jezdí hodně, myslím, že o polarizační čočky. To pomůže snížit oslnění. I s kontakty, které mají UV ochranu, sluneční brýle jsou stále nutné.

Při čtení, ujistěte se, že máte dostatečné osvětlení. Čtení při slabém světle může způsobit vaše oči namáhat zbytečně. To může vést k nepohodlí očí a potenciální problémy. Přečíst okno, které poskytuje jasné světlo, nebo zapnout více světla v interiéru při čtení v noci.

Vyhněte se při pohledu na obrazovku počítače příliš dlouho. Přestávku každou půl hodinu, aby vaše oči odpočinout od kmene. Zíral na vašem počítači může způsobit suché oči, protože nemusíte blikat tak často, tak se snažit blikat každých 30 sekund, zatímco jste na vašem počítači.

Navštivte vizi odborníkem alespoň jednou ročně na komplexní vyšetření. I když můžete vidět v pořádku, tam může být problémy. Pokud je ponechán bez povšimnutí, některé z nich mohou vytvářet obrovské problémy. Správně zachází, může být schopen, aby se zabránilo vidění výzvy, které byly na cestě.

Vyberte si silné, husté eye creme zajistit pleť kolem očí zůstane učil a firmy. Ujistěte se, že si vyberete produkt obsahuje esenciální mastné kyseliny, jako jsou nutností pro vaši nejjemnější pokožku. Pokud jste teenager, nyní je čas začít, ale i dospělí mohou mít prospěch z začíná později.

Vždy vyndejte kontaktní čočky předtím, než budete spát. Kontaktní čočky, které jsou ponechány uvnitř oči pro příliš dlouho, budou bakterie růst. Ty by měly odstranit vaše kontaktní čočky každý večer a dezinfikovat je správně. Pokud tak neučiníte, bude jen nastavit si pro častější oční infekce.

Ujistěte se, že máte dobré světlo při čtení, zejména pokud knihu čtete, má drobným písmem. I když vaše oči nebudou poškozeny čtení v šeru, namáhání očí způsobuje to umožní, aby vaše oči unavené. By sis měl dát pauzu občas při čtení, zejména pokud jsou vaše oči začnou cítit unavený.

Lidé si často neuvědomují, jak moc se spoléhat na své vizi, dokud nebudou mít s tím problém. Naštěstí to je docela snadné vzít dobrou péči o vaše oči. Pomocí tipy, co jste se naučili tady, je možné, aby se vaše vize v top stavu po mnoho let přijít.