Vibrační Motýlek

Život S Alergií: Není Konec Světa

Každý rok, celý svět, životy lidí jsou výrazně ovlivněna alergie. Obvykle, tito lidé nevědí, jaká opatření přijmout, aby se ovládat své příznaky. Nemusíte se starat o to, protože, v následujícím článku, se chystáte být uvedeny rady, které vám umožní pohodlně žít s alergií.

Pokud vás trápí různé alergie ve vaší domácnosti, zkuste umístit odvlhčovač vzduchu nebo dva ve společných prostorách vašeho obývacího prostoru. Snížení vlhkosti vzduchu alespoň půl může opravdu snížit potenciální růst plísní a plísní je známo, že je velkým přispěvatelem k alergiím.

Pokud trpíte nepříjemné alergie, nepoužívejte oblečení line sušit vaše prádlo. Tak hezky, jak to je mít přirozenou vůni prádla sušeného venku vítr a slunce, budete mít také hojnost kýchá vyvolávající pyly. Takže použít elektrickou sušičku, kdykoli můžete!

Podívejte se na pyl úrovně pro tuto oblast. Během sezóny alergií, tyto jsou obvykle broadcast na místní zprávy za den. Ujistěte se, že dívat se na počasí, takže víte, jak špatné vaše alergie může být na den, nebo pokud byste měli zabalit nějaké léky na alergii se s vámi pro tento den.

Pokud máte v plánu trávit čas venku na větrných dnech, můžete najít sami starat o účinky pylu na vaše oči. Jeden způsob, jak chránit vaše oči, je tím, navlékání nadrozměrných sluneční brýle. Bold ovinovací styly jsou ideální, všechno je lepší, než čelit vzdušné alergeny hlavu-na.

Pokud trpíte sezónní alergie, dobré místo pro start by mohl být se snaží over-the-counter léky. Ujistěte se, že vybrat ten lék, který je pro váš konkrétní typ alergie. Pokud si nejste jisti, tam jsou léky, které léčí různé druhy alergií. Vždy ujistěte se, že postupujte podle pokynů na obalu.

V prvních měsících jejich života, domácí zvířata, jako jsou psi a kočky obecně mají málo k žádné alergeny. Jak se dostat starší, vylučování a alergeny problémy se stávají více výraznými. Protože má zvíře, žil v domě až do tohoto bodu, mohou majitelé se zdráhají uvěřit, že jejich milované zvířátko je příčinou náhlého nástupu alergických příznaků. Alergie testování může pomoci identifikovat skutečný viník.

Pokud chcete běhat, ale trpíte alergiemi, vyhnout se větrné dny a jít pro svůj běh později v den. Vítr má tendenci způsobit pyl létat kolem. Také, v pozdějších hodinách dne, když pyl není tak vysoká, jako jiné časy během dne.

Ujistěte se, že koupelny ve vašem domě zůstávají čisté. Koupelny mohou sloužit jako plíseň inkubátorů a musí být vyčištěny ne méně než jednou týdně. Použití bělidla směsi a otřete dolů všechny stěny. Tato čisticí technika bude také zabránit plísní z tvorby alergie zhoršuje pomalu roste v průběhu času.

Vždy mějte nějaké alergie léky s vámi, když budete cestovat. Chcete být připraveni na všechno, nikdy nevíte, kdy budete mít alergickou reakci. Pokud jste utrpěli z vážné alergické reakce v minulosti, byste měli také přinést Epi-pero s tebou. Tento obsahuje specifické dělá z adrenalin schopný mařit nouzové útok.

Pokud máte alespoň jeden známý, potravinové alergie, tam je reálná šance, že můžete být alergičtí na jiné potraviny ve stejné skupině. Například, můžete být alergický / á na korýše, měkkýše nebo obojí. Vždy buďte opatrní, když se snaží nové potraviny poprvé, a to zejména pokud jste někdy zažili alergickou reakci.

Pokud vy nebo někdo ve vaší rodině trpí alergií, zakázat kouření na vaše auto a váš domov. Kouř je hlavní alergie spoušť pro mnoho, a proniká porézní povrchy, takže je obtížné zcela odstranit. Požádat kuřáky, aby krok mimo, než se rozsvítí, a nikdy jim umožní kouřit uvnitř vašeho vozidla.

Se slanou vodou nosní sprej doma, pokud trpíte alergiemi. To může výrazně pomoci jakékoli zduření nosní sliznice, které máte. K tomu, jednoduše smíchejte půl lžičky soli s 8 uncí vody do stříkací láhev. Pak stačí použít sprej do nosu, jako by jste s jinými nosní sprej.

Aby se životní prostředí ve vaší domácnosti tak čisté, jak může být. Alergie poškozený, je alergie mají tendenci být vyvolána několika různými alergeny, takže udržet vaše okolí čisté sníží šance, že jste přišli do styku s alergenem. Zkuste vyčistit své prostředí tak často, jak můžete.

Skvělý tip na pomoc s alergiemi je zvýšit příjem vitamínu C. Vitamin C zvyšuje imunitu a je také přírodní antihistaminikum. Lékaři říkají, že byste měli přijmout minimálně 1000 mg Vitamínu C denně. Omega-3 mastné kyseliny mohou také pomoci posílit svou obranu proti alergenům.

Pokud máte psa nebo kočku, která nechodí ven, ujistěte se, umýt ho, nebo jí, tak často, jak je to možné. Venkovní zvířata mají tendenci přinést všechny druhy věcí z venku, a pyl, což je jen jedna z věcí, které nesou. Ujistěte se, že vyčistit váš mazlíček; pokud je to možné, mít někoho jiného čistit vašeho domácího mazlíčka, aby se zabránilo alergie útok.

Alergie může způsobit katastrofu na své oči, které mohou způsobit, abyste třít nebo tahat na kůži kolem očí. Všechny alergeny, bakterie nebo problematické látky budou převedeny z vašich prstů, aby vaše oči, což může zvýšit nepohodlí. Vždy si umyjte ruce po manipulaci důkladně zvířata, rostliny nebo jiné běžné zdroje alergenů.

Jak bylo již uvedeno, že životy mnoha lidí se změní, protože alergie. Mnoho z těchto lidí, nevím, jak ovládat své alergie. Ale, pokud používáte radu, že tento článek vám dal, uvidíte, že je možné mít normální život, a to i s alergií.