Vybratory

Získat Užitečné Tipy O Facebook Marketingu, Které Jsou Jednoduché Pochopit,

Pokud hledáte dostat se do Facebook marketingu, pak existuje několik věcí, které musíte učit jako první. To je něco, co mnoho lidí dělat, protože Facebook je jedním z nejpopulárnějších lokalit on-line v této době. Přečtěte si tipy níže, pokud se chcete dozvědět více o tomto tématu.

Sponzorování soutěže může být fantastický způsob, jak získat více následovníků na Facebook. Využijte tento skvělý nápad. Dávat slevy nebo ceny pro lidi, kteří sdílejí nebo aktivně na trhu vaše stránky. Být jisti, že jste to dal lidem cenu, nebo můžete skončit ztrátou pár zákazníků nebyl upřímný.

Vždy poslat odkaz na nový obsah na vaše stránky na váš Facebook zdi. Pokud používáte blog, například, je snadné ji nastavit tak, že odkazy a souhrny vaše poslední příspěvky jsou automaticky cross-vyslán na Facebook. Můžete propojit svůj vlastní Twitter, aby vaše vlastní Facebook stránku, aby se vaše tweety ukazují, že tam, taky.

Příspěvek na ostatní lidi je Facebook stránky. Vysílání váš názor na Facebook profily, které nechcete běžet, můžete získat vaše stránky nějakou pozornost. Nicméně, to musí být ten typ pozornosti, kterou potřebujete. Provést zaúčtování na jiný Facebook stránky, pouze pokud máte hodný obsah. Vyhněte se spamu za každou cenu.

Když přemýšlel o informace sdílet se svými následovníky na Facebook, a pokusit se udržet je relevantní pro to, co se děje s vaší podnikání nebo odvětví. Pokud vaše společnost prodává auto díly, měli byste se příspěvky o auto dílů. Vkládání fotografií koček nebo jiných irrellavant témata zajistí, že lidé přestat sledovat vaší stránce.

Není repost žádné fotografie na Facebook, že tragédie senzaci. Si může myslet, že není nic špatného na sdílení fotografii, která trvá na tom, lidi si to ukázat respekt pro oběť trestného činu, ale je to úplný opak. Budete být díval se na jako někdo, kdo se snaží profitovat z neštěstí někoho jiného.

Zvážit investice do Facebook Reklamy. Můžete zaplatit poplatek, aby se určitý počet cílené Facebook uživatelé uvidí vaši reklamu. To je vynikající způsob, jak získat více zákazníků pro své stránky. Budete mít lepší výsledky, pokud můžete nabídnout slevu pro nové předplatitele, nebo uspořádat giveaway.

Vytvoření infografiky. Infografiky jsou krok od fotografie, a zahrnují informace a relevantní informace, které mohou být užitečné pro váš cílový trh. Když si vytvořit infographic, to je dokonce více pravděpodobné, že bude sdílena ostatními, protože informace je cenná. To zvyšuje váš profil, ale to také dělá budete vypadat jako expert.

Nikdy, nikdy koupit Facebook fanoušky. Existuje mnoho příležitostí, aby tak učinily, ale nemusí být v pokušení. Zatímco budete vidět nárůst počtu líbí vaše stránky dostane, to nebude mít žádný vliv na to, aby vaše značka více populární, nebo zvýšit své prodeje. Místo toho, aby se věci pomalu a s rozvahou a získat opravdové, věrné následovníky. Kvalita je důležitější.

Zeptejte se ostatních lidí, které znáte pro doporučení týkající se Facebook, pokud jste nový na to. Facebook byl asi pro mnoho let, a díky tomu, mnoho lidí se naučili hodně o tom, jak efektivně optimalizovat stránku na webu. Budete pravděpodobně překvapeni, jak moc je potřeba se naučit.

Měli byste zveřejnit relevantní a užitečné informace pravidelně na vaše podnikání Facebook stránku. Pravidelně aktualizovat vaše stránky alespoň jednou za den. Udržujte svůj obsah čerstvé a plněné relevantní informace, které vaši zákazníci chtějí číst.

Přidat videa na vaše facebook stránky. V závislosti na podnikání, které jste v, můžete přizpůsobit vaše video myšlenek odpovídajícím způsobem. Například, pokud prodáváte produkt, můžete přidat video, které vysvětluje, jak používat produkt, nebo video, které ukazuje, proč váš produkt je lepší než ostatní.

Po důsledně, ale ne roztržitý své vysílání. Když je dobré si psát každý den, to neznamená, že budete muset po deset až dvacet krát denně, aby se přesunout jehlu! Že ve skutečnosti může být stejně špatné jako neobjevuje vůbec. Lidé si mohou myslet, že vaše příspěvky jako sociální média spam na této úrovni. Být mírný.

Nyní byste měli vidět, že to není tak těžké práci na Facebook marketingové strategie. To bude trvat trochu času a trochu úsilí, ale je to něco, co může být provedeno kýmkoli, kdo staví svou mysl na to. Použít to, co jste se naučili tady, a dostat slovo se o produkt nebo službu dnes!