Zerex

Rozhodnutí Pro Kosmetické Chirurgie? Ujistěte Se, že Číst Tyto Návrhy

Pokud jste se rozhodli mít kosmetické chirurgie, vaše mysl je pravděpodobně na změny, které budete dělat. Budete muset udržet na uzdě sebe sama a přemýšlet o všem, co se bude dít, než uvidíte tu změnu. Zde jsou některé kosmetické chirurgie tipy, takže si můžete udělat rozhodnutí, která musíte udělat, než budete vidět, že všechny nové.

Zeptejte se svého lékaře, jak on nebo ona bude se zabránilo tvorbě krevních sraženin během operace. Obvykle vám bude podán lék na ředění krve, aby se zabránilo tvorbě krevních sraženin. Pokud je to řešení, váš lékař chce použít, poraďte se se svým lékařem, aby se ujistil, můžete bezpečně vzít léky na ředění krve.

Porovnat ceny mezi různými chirurgy. Nenechte okamžitě jít za nejlevnější cenu; zjistit, co tvoří různé náklady. Často, nejlepší chirurgové starosti nejvíc, ale předpokládám, že je to vždy případ. Často můžete najít cenově chirurg, který dělá dobrou práci, pokud budete mít čas podívat se.

Zjistit, zda je třeba provést nějaké kosmetické změny sami před chirurgickým zákrokem. Možná budete muset snížit své vlasy nebo oholit svou tvář, aby zajistily úspěch v průběhu řízení.

Připravte se na širokou škálu otázek od přátel a rodiny, než se dostane jakékoliv kosmetické chirurgie. Mnoho lidí nechápe, nebo respekt, výhody, které kosmetické procedury nabízejí, a mohou být zpočátku kritický. Zůstává pacient s těmito lidmi a pomáhat jim pochopit, proč jste si vybrali.

Aby zajistili, že vaše kosmetická procedura je provádí vyškolený profesionál, výzkum doktora pozadí. Dozvíte se, kde byli vzdělaní. Jaké druhy licencí a certifikace mají. Žádné další školení, které mohou prošly, a pokud tam jsou nějaké záznamy o nich s vaší místní Zdravotní Oddělení. Také, zeptejte se lékaře na to, kolikrát se udělala postupem, který chcete.

Každý chirurg má specialita. Měli byste si promluvit s chirurgem uvažujete, aby se ujistil, že jeho specialitou je to, co vyhovuje vašim potřebám. Zatímco existuje mnoho lékařů, které dělat více druhů procedur, bylo by to být vaše nejlepší sázka, aby vaše operace provádí někdo, kdo má odborné znalosti v tom, že konkrétní typ.

Možná budete chtít připojit ke skupině podporu a účastnit se setkání a to jak před a po kosmetické procedury. Tyto skupiny vám pomohou získat představu o tom, co očekávat po zákroku a vám umožní mluvit s ostatními, kteří měli postup udělat předtím. Tyto skupiny se setkávají v mnoha oblastech po celé zemi.

Před rezervací s žádnou konkrétní lékař pro vaše kosmetické chirurgie, poraďte se před pacienty. Posledních pacienti jsou vaše nejlepší možnost pochopit, kvalitu lékaře, stejně jako podporu, kterou obdrží. Požádejte lékaře pro nějakého pacienta odkazy, nebo zkontrolovat na internetu na fóru příspěvky týkající se pacienta, zkušenosti s vaší konkrétní chirurg.

Existují rizika, které přicházejí s podstoupí kosmetické chirurgii, jak tam jsou s jinými typy operací. Mezi tato rizika patří sedace komplikace, krevní ztráty, dýchání, krevní sraženiny, infekce, stehy přichází volné a nesprávné léčení. Před podstoupit nějaké kosmetické procedury, ujistěte se, že jste plně pochopit všechna rizika s ním spojené.

Nemyslete si, že plastická chirurgie je zázračný lék na nedostatek self-esteem. Při operaci může vás vypadat lépe, to může se budete cítit lépe, pokud jste již cítit se dobře o sobě. Jít za terapeutem, než si projít operaci, za účelem zjištění, zda sugery je moudrá volba.

Face lift, Rhytidektomie, visably zlepšuje známky stárnutí na krku a obličeji. Například, pokud pacient ztratil svalové tón v obličeji. Pacienti vypadá, jako by on nebo ona má laloky. Průměrné náklady na face lift chirurgie ve Spojených Státech je o něco více než $5,000.00.

Je snadné se nechat unést, když jste s kosmetické chirurgie. Musíte být opatrní a ujistěte se, že jste plně připraveni na všechno, co jste procházejí. Vyberte si moudře, a nechte tipy v tomto článku vám pomohou na cestě, takže můžete získat na nový co nejdříve.