Zvetseni Penysu

Automobil Nakupování Je Snadné V Tomto Článku!

Máte potíže koupi nového vozu? Neboj, nejsi jediná, kdo má problémy. Mnoho lidí na celém světě procházejí stejné obtížný proces, když mají koupit auto. Naštěstí, máte výhodu. Máte tento článek, který má auto nákupní tipy, které umožní, aby proces nákupu jednodušší.

Měl by sis vzít auto nákupní proces velmi vážně. Mnozí lidé jsou tak šťastní o možnosti koupi auta, že oni si nemyslím, že vážnost tohoto úkolu. Nákup auta je vážné finanční investice, a vy byste měli udělat vše, co můžete zůstat věcný.

Udělat malý průzkum, než vstoupíte do showroomu. Když budete chodit do showroomu, nálepka ceny jsou obvykle uvedeny přímo na auta. Je důležité pochopit, že všechny dealery mít nějaký manévrovací prostor, z těchto cen. Pokud se váš výzkum on-line za prvé, můžete získat pochopení toho, jak moc to auto chceš, je pro tebe prodávat ve vaší oblasti. To vám pomůže pochopit, jak velký prostor je k jednání z sticker cena, tak, že dostanete dohodu jste opravdu hledáte.

Nikdy nenechávejte své auto u prodejce přes noc. Mnoho prodejců vám nabídne možnost vzít auto, které uvažujete domů za účelem testovací jízdy je delší. I když je to určitě lákavá, to v podstatě znamená, že jsou dána příležitost, aby držet auto vlastní rukojmí. To dělá to více obtížné chůze od špatné řešení, a to není ve váš prospěch.

Předtím, než jste vkročil do prodejny, udělat nějaký výzkum on-line. Podívejte se v okolí prodejny, webové stránky a nahrávat své uvedená cena na vozidlo, které chcete, stejně jako jakékoliv speciální nabídky mohou být nabídky. Mít tyto informace k dispozici, bude přínosem, když přijde čas na vyjednávání s prodejcem.

Nastavit rozpočet a držet se ho, když nakupování pro auto. To může být velmi těžké se držet do rozpočtu, když najdete auto, které opravdu chcete, ale tam je nic dobrého o impuls koupit. Zjistit, co si můžete dovolit, než se začnete dívat tak, že nemusíte vyloupit banku.

Jakmile jste našli perfektní auto, zeptejte se na zprávu historii vozidla. Zpráva historie vozidla vypsat všechny případy, že vozidlo bylo podílejí. Pokud prodejce nenabízí tuto službu, můžete si koupit jeden se on-line za poplatek. Tato zpráva vám pomůže vyhnout se nákupu auta, které bylo ve vraku.

Udělejte si čas, když si kupuje nové auto a udělat si domácí úkoly. Nebojte se zvednout a odejít od dohody. Nechci padat v lásce s konkrétní auto. Pokud se čísla na prodejce, ti jsou to, co chcete, prostě jít pryč.

Přečtěte si všechny dokumenty, které jsou prezentovány na vás, když si koupíte nové auto. Oni obvykle mají velký zásobník pro vás podepsat. Nemusíte cítit pod tlakem do podpisu něco, co nechcete pochopit. Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se na to před podpisem. Dokud jste podepsat své jméno na všechny papíry, můžete jít do obchodu a nedluží ani halíř.

Pokud máte obavy o své kreditní skóre, můžete zkontrolovat vaší kreditní zprávy předtím, než jdete na obchodní zastoupení. Je to zdarma zkontrolovat vaší kreditní zprávy jednou za rok, tak toho využijte. Tím, že zná své kreditní předtím, než jdete do obchodu, budete moci určit, zda byste být schopni se kvalifikovat pro všechny nízké úrokové financování nabízí.

Zatímco nákup ojetého vozu je často hodně, nezapomeňte, že to nese nějaké reálné riziko. I když může být šťastný s $5,000, zachránil jsi, pokud potřebujete koupit nový motor v-6 měsíců, opravdu nezachránil nic. Vždy buďte opatrní při nákupu použít.

Už jste si přečíst, co podepisuješ? Vlastně by sis to měl přečíst vše, než něco podepíšete. Váš podpis představuje právně závaznou dohodu. Vezměte si, jak mnoho času, jak budete potřebovat při analýze zakázky. Pokud si nemůžete vzít smlouvu domů, žádost kopii nebo kupní smlouvy, který si můžete přečíst.

Nyní, že jste viděli špičky, to by mělo být trochu jednodušší udělat vaše auto nakupování. Možná jsi začal s stejné auto nákupu problém, že ostatní běžně zažít, ale teď bude všechno jinak. Pokud budete používat tyto tipy, budete moci března do nějaké prodejny a získat auto, které chcete za přijatelnou cenu.