Zvětšení Prsou

Nenechte Se Strach Z Akné Konzumovat Svůj Život – Použijte Tyto Skvělé Tipy

Pokud trpíte akné, víte, co kmen, to může dát na svůj vlastní obraz. Je těžké cítit se dobře o sobě, když vaše tvář je rozbité! Přečtěte si o nějaké tipy na správu a ošetřování vašeho stavu! Brzy budete hledat lepší a lepší pocit.

Lidí, kteří trpí s akné se často chtějí pop jejich zits. Pokud máte k pop své pupínky, ujistěte se, že vaše ruce a nehty jsou čisté, tak, že nemusíte dostat žádné bakterie do vašich pórů; to způsobí další pupínek! Pokud nechcete, pop své pupínky se špinavýma rukama, můžete si všimnout, snížení akné.

Pokud máte jeden velký beďar nebo vady, zkuste použít dab-hydrokortison krém. Hydrokortizon krém se vyschnout na místě, a pomoci zit daleko rychleji. Nicméně, to musí být použity střídmě, nebo to může vést k nežádoucím vedlejším účinkům, které by mohly být horší než původní akné breakout.

Jak se zbavit akné, ujistěte se, že jste získat dobrou noc spát, každou noc. Spánek je to, co vaše tělo potřebuje opravit sám od opotřebení den, a platí to i pro vaši pleť. Pokud jste již na léky na akné, to také umožňuje dostatek času pro to, aby práce, takže můžete vidět výsledky v další den.

Být příliš horká nebo příliš studená může přispět k akné breakouts. Máte tendenci se potit více, když jsou teploty vysoké. Pot je hlavní pórů-ucpání viníka. Stojí pot může způsobit akné. Když je chladné počasí, to by mohlo vést k suchou pokožku. Obě tyto podmínky jsou špatné pro kůži.

Vždycky jsi chtěl mít trochu trpělivosti, pokud jde o akné a pupínků. To trvá nejméně týden pupínek jít pryč úplně, jakmile je má udělali místo pro sebe na obličej. I nadále živit této oblasti, ale pochopit, že to nebude jít pryč okamžitě.

Za účelem snížení šance na získání akné, měli byste se ujistit, že jste získali svůj denní množství důležitých vitamínů. Multivitamin jednou denně může poskytnout důležité vitamíny, které brání akné, jako je Vitamin B. v Kombinaci s doplňkem pro omega-3 mastné kyseliny, může zabránit akné zevnitř ven.

Použít hydrokortizon, aby vaše pleť se zbavit pupínků. Příště dostanete pupínek, dát teplo obklad. Dělat několik cyklů tyto tepelné obklady. Poté, vzít hydrokortizon krém a dát to na bouli. To by mělo snížit otok a zarudnutí. To může dokonce zbavit pupínek úplně.

Když jste nakupování pro akné produkty v drogerii nebo v obchoďáku, ujistěte se, že jste nákup make-up, který je navržen speciálně pro akné. Existuje mnoho nadace a concealers, které jsou navrženy tak, aby v boji proti akné, zatímco na vaši tvář, na rozdíl od mnoha výrobků, které zhorší problém.

Pokud máte akné, je důležité, aby ne přes-umýt oblast, kde jsou ohniska. Omyjte postiženou oblast jemně s mírnou čističi a pak použijte měkký hadřík, aby pohladit oblast suché. Ujistěte se, že budete dělat to jak ráno a večer. Over-washing mohou dráždit akné a aby to bylo ještě horší.

Jak můžete vidět, existuje spousta věcí, které můžete udělat, aby se zbavit tvrdohlavý akné. Mnoho lidí následovaly tyto metody k velkému úspěchu, jak se zbavit své vlastní akné. Použít tyto tipy, aby váš život a připravte se vidět velký rozdíl!