Zvětšení Rtů

Vašeho Psa A Vás: Tipy A Rady,

Říkají, že všichni psi jdou do nebe, ale to může být těžké uvěřit, když váš čokl je herectví. Pokud máte potíže s vaším psem, můžete být frustrovaný, a možná nevíte, kam se obrátit. Návrhy v tomto článku vám pomohou vypořádat se s vaším psem a ocenit jeho jemnější body.

Vždy dát svého psa dostatek pozornosti a náklonnost. Když se váš pes chová správně, ujistěte se, že necháte psa, vím, že jsi šťastná, a dát jim lásku. To pomůže posílit dobré chování a pes bude snažit chovat se tímto způsobem za pozitivní pozornost..

Udržet na vrcholu blechy. Nejen blechy může způsobit infekci v vašeho psa, pokud je požití, váš mazlíček může dostat tasemnice stejně. Mluvit se svým lékařem o nejlepší způsob prevence, ale pamatujte, že to není jednorázovka. Budete muset pokračovat v úsilí za život vašeho domácího mazlíčka.

Pokud si nejste jisti, kolik krmit svého psa každý den, mluvit se svým veterinářem o tom. I když někteří majitelé psů držet doporučených pokynů na psí žrádlo, tyto pokyny mohou být často příliš mnoho pro vašeho psa, které může vést k obezitě. Požádejte veterináře o doporučení, pokud si nejste jisti, které značky jsou nejlepší pro vašeho psa nebo třeba pomůže s množství.

Ujistěte se, že máte správný pes zásoby. Před tím, než váš pes doma poprvé, ujistěte se, že jsou vybaveny správnými zásobami. Každý pes potřebuje dobrou velikosti jídlo a vodu, misku, obojek a vodítko, hračky a pohodlné místo na spaní. Také, nezapomeňte si zakoupit identifikační tag okamžitě.

Při stříhání štěně nehty, začněte pomalu. Zavést váš malý pes se na ně předtím, než začnete řezání. Můžete jen být schopni se dostat jeden hřebík provést v průběhu zasedání. To může trvat nějaký čas na štěně, aby se stal pohodlné s myšlenkou nehty, ale brzy budete mít možnost se dostat přes to všechno najednou.

Pokud váš pes dělá něco, co se vám nelíbí, snažte se vyhnout jen říkám, že ne. Aby váš pes, ne není opravdu vysvětlit, co chcete, aby vaše štěně. Místo toho, říkat ne, pokud váš pes je skákání, snažte se dostat svého psa sedět nebo si lehnout. Tím, že dělá to, můžete poskytnout svého psa s instrukcemi, co dělat.

Když se dostanete nový pes, to je nejlepší naplánovat prohlídku u veterináře hned. Ihned po přinést domů nového psa, naplánovat prohlídku s vaším veterinárním lékařem. Veterinární lékař bude ujistěte se, že váš mazlíček je tak zdravé, jak si myslíte, že je, a také si s tebou promluvit o očkování. Nastavit schůzku, aby váš pes pevné, taky.

Existuje tolik úžasných aspektů majitel psa, a měli byste být schopni ocenit všechny z nich. S těmito návrhy, budete schopni zvládnout jakýkoli druh problému, které váš pes může hodit svou cestu. Mějte tyto rady na paměti, a užijte si báječný pet.