Zvetseni Udu

Můžete Zmírnit Bolest Artritidy

Lidé všech věkových kategorií mohou být ovlivněny příznaky artritidy, která může zasáhnout všechny oblasti těla. Artritida způsobuje silné bolesti kloubů, a může dát skutečný omezení běžné denní činnosti.

Ujistěte se, že dostatek pohybu a to, že děláte správné druhy cvičení. Lidé s artritidou by měl vybrat cvičení, které podporují a posilují klouby, například plavání, místo toho, cvičení, které jejich poškození, jako je například běh. Nedostatek cvičení může také zvýšit ztuhlost kloubů a bolest.

Převzít kontrolu nad situací tím, že vzdělávat sami o vašem stavu. Můžete najít informace v mnoha zdrojů; hledat pomoc na rutiny cvičení, diety nebo manažerských technik bolesti. Pokud budete mít čas, aby vzdělávat sami o tom, artritida, tam je dobrá šance, budete najít všechny druhy skvělých věcí pomoci sami ven.

Spravovat své příznaky efektivně, zkuste Středomořské stravy. Studie ukázaly, že osoby trpící artritidou, kteří změní tuto dietu vidět jejich příznaky rychle snížit a mít lepší pocit celkově. Středomořská strava je vysoký obsah zdravých tuků a obilovin, které vaše tělo potřebuje zvýšit svou flexibilitu a celkové zdraví.

Vzít čas, aby se vaše rodina vzdělaný o vašem revmatoidní artritida a různé problémy, které nastanou, když budete žít s touto podmínkou. Tam jsou kurzy k dispozici prostřednictvím Arthritis Foundation, a existuje mnoho knih k dispozici, které mohou být použity pro výuku vaše rodina o stavu.

Vlhké teplo z vytápění pad může poskytnout dočasnou úlevu. Vlhké topení podložky vyrobené speciálně pro osoby trpící artritidou může pomoci zmírnit bolest a obnovit funkci. Tyto podložky vám poskytne krátkodobou úlevu, ale stále musíte zavolat ihned svého lékaře.

Cvičení pravidelně bude dělat zázraky pro vaše energetické hladiny, když máte co do činění s psoriatickou artritidou. Zkuste se zaměřit na 15 až 30 minut cvičení denně, aby vám více energie a udržet vaše tělo zdravé a silné kosti. Ujistěte se, nepřehánějte to, a nakonec únavy sami ven.

Mluvit o zdraví pro brzy začít léčbu artritidy co nejdříve. Můžete snížit škody na vaše klouby od artritidy tím, že svůj start proti účinkům brzy. Začít tím, že mluví k lékaři, a zjistit, jaká léčba je pro vás nejlepší.

Pokud je problém zdraví, zvážit zavedení hubnutí a fitness rutiny. Nadváha může negativně ovlivnit příznaky artritidy. Pokud jste trochu zhubnout, můžete snížit bolesti a jiné účinky na váš zdravotní stav. Výši vaší artritické utrpení, které dostane úlevu tím, že upustí jen pět nebo deset kilo, může být opravdu oko-otevření.

Být trpělivý se svým lékařem. S více než sto různých druhů artritidy v existenci, to může trvat hodně času a testy předtím, než váš lékař vám může říci, které konkrétní máš. Mezitím, výzkum artritidy obecně zjistit, co vám může být jednání v budoucnu.

Pokud máte problémy se otočením knoflíků, zvažte vaše dveře hardware přešel na rukojeti místo knoflíků. Když máte co do činění s artritidou flare ups, můžete používat svůj loket a předloktí dělat práci otevírací dveře šetří vaše ruce potíže.

Když jeden podniká kroky, jako ty, je navrženo výše, je docela možné vyrovnat se s artritidou a stále dělat všechno, co chce udělat. Vaše pozornost by se měla zaměřit na udržení dominance nad vaše emocionální a fyzické stavy. Existuje několik metod pro boj s příznaky artritidy. Nenechte se o tom, protože si můžete udělat něco o tom.