Zvyseni Erekce

HVAC Nákup Poradenství Snadné Pochopit,

Je to frustrující, je třeba práci udělat, aby váš systém HVAC, když počasí je na to je vrchol. Učení o HVAC systém vám pomůže vybrat tu správnou osobu, aby ji opravit. Čtěte dál a dozvíte, jak na to.

I když většina lidí myslí o jejich vytápění v zimních měsících, klimatizace je také důležité. Při instalaci nové pece, nebo se topný systém, ujistěte se, že vzduchové kanály jsou také nastavit pro práci s vaší klimatizace. Použití potrubí pro vytápění a chlazení je nejekonomičtější volbou.

Podívejte se na nabídky a slevy na HVAC systém, který máte nainstalován. Mnoho ENERGY STAR jednotek přijít s obrovské slevy a to buď z místní utility společnosti nebo samotné vlády. Zkoumat své možnosti, jak to může ušetřit stovky či dokonce tisíce dolarů na náklady na instalaci.

Předtím, než si najmout někoho dělat jakoukoli práci na vašem systému HVAC, ujistěte se, že získat písemný odhad, který má rozepsány náklady jsou uvedeny na to. Tím bude zajištěno, že porovnání jednoho dodavatele k druhému bude jednoduché, jak můžete vidět to, co člověk nabízí, že další nebude, nebo to, co cena, kterou si účtují za stejné položky.

HVAC jednotka vyžaduje pravidelnou údržbu nejméně dva krát za každý rok. Obecně platí, že chcete udělat na podzim a na jaře. I když tam nemusí být žádné patrné problémy, je důležité zajistit pravidelnou údržbu, aby se zabránilo špatné věci z děje.

Kdykoli je to možné, zkuste odstín kompresorové jednotky mimo. Vzduch, který je v místě, které je ve stínu, je obvykle pět až šest stupňů chladnější než okolní vzduch. Klimatizační jednotka bude až o deset procent více efektivní, pokud je správně zastíněné během letních měsíců.

Zeptejte se na reference a ujistěte se, že nazývat stejně. Máte co do činění s high-ticket položky, takže budete chtít dělat svou due diligence, ujistěte se, že jste dostat to nejlepší za své peníze. Zeptejte se na reference, ale nekončí. Volat každý odkaz zkontrolovat. Hodně lidí nebere, že důležitý poslední krok.

Je-li dům je tvůj, nebo jsi povoleno, vyměnit okna, která jsou jednoho panelu systému windows, které jsou dvojité tabule. Během léta, použití double-okenní skla vám pomůže udržet chladný vzduch zamčený uvnitř domu. Když je zima v zimních měsících, tyto stejné windows bude udržovat teplý vzduch uvnitř, stejně.

Jak ušetřit peníze na váš HVAC systému, zapněte klimatizaci na noc a nechte váš domov zahřát trochu. Udržet si v pohodě, použít chlazení vodou-naplněný polštář vychladnout hlavu a celé tělo jako výsledek. To v kombinaci s ventilátorem bude držet vás z přehřátí, zatímco úspory na své účty.

Zvážit roční servisní smlouvy pro techniky pravidelně kontrolovat vaše AC jednotka. Plán stručný kontrol na zimu, aby se ujistil, nic je samozřejmě špatně. Nejdůležitější čas pro inspekce a služba je těsně před tím, než začne se oteplovat. Nechcete zjistit, AC zhroucení, když ji potřebujete pracovat nejvíce.

Snažte se držet dál od HVAC dodavatelů, které požadují platby předem, než jsou ochotni začít na práci, kterou byli najímáni udělat. V mnoha případech, to znamená, že jsou více zajímají o to dostat zaplaceno, než ujistěte se, že práce je dobře.

Ujistěte se, že věci nejsou příliš horké nebo studené, kde termostat je. Nějaké elektroniky nebo zdrojů tepla, jako jsou lampy nebo televizory v okolí můžete trik termostat do myšlení, že domov je teplejší, než ve skutečnosti je. To jen znamená, že běží klimatizace déle, než je nutné, plýtvání energií a penězi.

Pokud nechcete instalovat potrubí ve vaší domácnosti, zvažte mini-split systém místo toho. Pracují tvořit venku, který umožňuje celý váš domov v pohodě bez centrální klimatizace. To vám umožní vychutnat si všechny vaše vnitřní prostor, v pohodě, pohodlné způsob, jak celé léto.

Provozovat efektivní HVAC, musíte zajistit, že váš dům je plně zateplen. První, podívejte se do podkroví, aby zjistila, jestli máte správný druh izolace a dost. Pokud ne, investice do získání, že do platové třídy je lepší, než instalace silný HVAC systému!

Předtím, než si najmout dodavatele, ujistěte se, že můžete získat různé citáty. Pokud budete volat lidi, než budete pracovat na nájem jedna osoba, můžete ušetřit nějaké peníze celkově. Volat kolem zjistit, jaké sazby jsou.

Zatímco cena by měla být jedním z hledisek uděláte, když jste pronájem dodavatele HVAC, nedovolte, aby se to na cloud váš úsudek. Tam jsou jiné faktory, které je třeba zvážit s cílem učinit správné rozhodnutí. Úroveň zkušenosti, pracovní nasazení a pozitivní recenze jsou pár věcí, které by měly být považovány za stejně.

Získání pomoci od HVAC profesionální může být zastrašující. Tento článek vám dal věci, které potřebujete vědět, aby být jisti. Doufejme, že nyní se cítím připraven k šlápnout příště budete mít problém s vaším systémy.