Zvýšení Testosteronu

Užitečné Rady Pro Řešení Mluvení na Veřejnosti,

Mluvení na veřejnosti je něco, co udeří strach v srdcích mnoha lidí. I když možná nebudete muset mluvit před publikem velmi často, příležitosti má vzniknout tehdy a teď, tak je dobré vědět, jak jít o tom to. Informace v následujícím článku by měl vybavit vás udělat právě to.

Vím, že publikum, které vás bude mluvit. Pomoci vám poznat publikum, pozdravit lidi, jak vstoupit a zapojit je do nějaké konverzace. Tím, že dělá to, budete se cítit pohodlněji, když jdete na pódium. Je mnohem jednodušší mluvit s lidmi, které znáte.

Dobrý způsob, aby se stal velký řečník, je vyprávět skutečné příběhy, když je to možné. Před vámi dát řeč, aby osnovy. Ujistěte se, že začlenit začátku, středu a konce pro nejlepší výsledky. Zajistit, že váš příběh je uvěřitelný pomocí něco, co se vlastně stalo ve vašem životě.

Byste měli vědět o místnosti, kterou mluví. Naučte se, jak daleko váš hlas nese, pokud není mikrofon. Praxe s vybavením učit se, jak to funguje. Naučte se, jak můžete použít jakýkoli vizuální pomůcky, pokud jsou přítomny. Vím, co oční kontakt rozsah je a co musíte udělat, aby to perfektní.

Pokud víte, že jste zapomněl věty, když mluví, jen pokračuj. Jestliže jste přestal při mluvení do správné části jste vynechal, mohlo by to shodit zbytek projevu. Navíc, pokud nechcete upozornit na něco, co bylo vynecháno, pak se vaše publikum pravděpodobně nebude ani uvědomit, že něco chybí.

Víte, vaše téma dobře. Vezměte si třeba čas na výzkum vaše téma a dozvědět se vše, co můžete. Když vaše řeč, snažím se být flexibilní. Umožňují účastníkům klást otázky. Pokud neznáte odpověď, řekněte jim, že nevíte, ale najdete informace a aby bylo k dispozici pro skupiny na pozdější dobu.

Před dát vaše skutečné řeči, praxe v přední části milovaného člověka. Když jste hotovi, požádejte je, které části řeči jsou v pořádku a které části potřebují určité zlepšení. Můžete dokonce chtít to přečíst pár lidem. Tato zpětná vazba může pomoci zlepšit svůj projev.

Připravte se na vědomí, karty, pokud budete potřebovat. I když to je nejlepší, že jste zapamatovat vaší řeči, drží výtisk je to blízko, je to dobrý nápad. Nemusíte mít celý projev napsaný slovo od slova, ale s klíčových bodů, které chcete, aby napsal na vědomí, karty vám může pomoci zajistit, že nemusíte opustit žádné důležité informace.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se učit je sledovat. Udělat malý průzkum. Přemýšlejte o nejlepší veřejní řečníci v historii, pak sledovat videa z jejich proslovy. Můžete hodně naučit, když vám soustředit se na jejich manýry a způsob, jak oslovit publikum. Zkuste napodobit ty dovednosti.

Pokud při pohledu na publikum dělá nervózní, snažte se podívat nikomu do očí. Místo toho, podívejte se nad jejich hlavami. Vaše publikum nebude moci říct, a nebudete rozptylovat někdo projevu. To vám pomůže udržet své zaměření na své poselství lépe.

Pokud můžete, podívejte se po místnosti a prostředí, kde bude mít proslov. Podívejte se, jak velký to je, jak dobré akustiky jsou a dostat se pohodlně v přední části místnosti. Čím více jste obeznámeni s prostorem, čím víc v pohodě budeš, když máte, aby se vaše řeč.

Mluvení v přední skupině lidí, nemusí být děsivé vyhlídky. Můžete mít důvěru a vyrovnanost dodat nezapomenutelné poznámky. Pamatujte si tipy, které jste se naučili v tomto kusu příště se ocitnete stojící před publikem, a jste si jisti, udělat vynikající dojem.